کد خبر: 693955 A

حبیب الله دهمرده در تذکر شفاهی:

نماینده مردم زابل گفت: تنگه داخلی سیستان در حال تخلیه است لذا تلاش زیادی را می‌طلبد تا این اتفاق نیفتد، خواهشمند است در این خصوص ملاحظات خود را لحاظ فرمایید.

به گزارش ایلنا، حبیب اله دهمرده در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۲۹ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی، گفت: در رابطه با خشکسالی سیستان ضمن تشکر از آقای رئیس‌جمهور از ایشان تقاضا می‌شود در خصوص عملیاتی و اجرایی شدن طرح‌های عمرانی این استان دستور فرمایند.

نماینده مردم زابل، زهک و هیرمند در مجلس شورای اسلامی خطاب به رؤسای سه قوه، گفت: تنگه داخلی سیستان در حال تخلیه است لذا تلاش زیادی را می‌طلبد تا این اتفاق نیفتد، خواهشمند است در این خصوص ملاحظات خود را لحاظ فرمایید.

وی خطاب به وزرا و مسئولین اجرایی کشور، ادامه داد: طرح ریزگردها، راه آهن زاهدان- زابل، طرح انتقال آب دریای عمان به رودخانه هیرمند، طرح گازرسانی و برق‌رسانی، مشکل آب شرب منطقه آزاد، آسفالت راه‌ها و کارخانه‌ها، وعده‌هایی است که داده شده است ولی متاسفانه به آن عمل نشده است لذا خواهش می‌شود که سریعا این طرح‌ها عملیاتی شود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان خاطرنشان کرد: از تمامی مسئولان تقاضا می‌شود که به مسئولیت ذاتی خود از جمله کنترل بازار و قیمت‌ها و همچنین محکوم کردن مفسدان اقتصادی عمل کنند و موجب رضایتمندی مردم قرار گیرند.

دهمرده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر