کد خبر: 692138 A

یکی از خودروهای هیات همراه شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ظهر پنجشنبه در بازدید از پروژه‌های استان گلستان دچار حادثه رانندگی شد و طی آن رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاون وی درگذشتند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، یکی از خودروهای هیات همراه شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ظهر پنجشنبه در بازدید از پروژه‌های استان گلستان دچار حادثه رانندگی شد.

این حادثه هنگام بازگشت به گرگان در جاده غربی مرکز گلستان رخ داد.

شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مناف هاشمی استاندار گلستان در این جریان دچار هیچ آسیبی نشده‌اند.

شنیده‌های اولیه حاکی از آن بود که سید تقی نوربخش رئیس سازمان تامین اجتماعی و عبدالرحمان تاج‌الدین معاون پارلمانی وی از سرنشینان این خودرو هستند.

در همین رابطه مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس حوالی ساعت ۱۷ در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا اعلام کرد که این حادثه در ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه در محور گرگان به کردکوی رخ داده است. در جریان این حادثه خودروی لندکروز در یک دوربرگردان با تانکر حامل سوخت برخورد کرد.

وی افزود: ۴ نفر در این حادثه مصدوم شدند. آقای نوربخش و تاج‌الدین از سرنشینان این خودرو بودند که حال آنها وخیم اعلام شده است.

سخنگوی سازمان اورژانس تاکید کرد: بر این اساس آقا نوربخش بلافاصله به اتاق عمل منتقل شده و تحت عمل جراحی قرار دارد و آقای تاج‌الدینی هم در اورژانس در حال سی‌پی آر است. این دو مصدوم در بیمارستان حکیم جرجانی هستند.

خالدی گفت: دو مصدوم دیگر به بیمارستان ۵ آذر منتقل شدند که سطح هوشیاری یکی از آنها پایین است اما مصدوم دیگر وضعیت از دیگر مصدومان بهتر است.

همچنین روزبه کردونی مدیرکل روابط عمومی و رئیس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به این حادثه‌ عنوان کرد: امروز حدود ساعت ۱۶ در جریان سفر استانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان گلستان در کلیومتر ۵ محور کردکوی به گرگان و در دوربرگردان شصت‌کلاه یک تانکر با خودروی حامل رئیس سازمان تامین اجتماعی و معاون پارلمانی سازمان و مدیرکل امور پارلمان‌های وزارت تعاون تصادف سختی داشتند که بعد از وقوع حادثه یکی از مصدومان به بیمارستان صیاد و نوربخش و دیگر مصدوم به بیمارستان حکیم‌جرجانی منتقل شدند.

وی افزود: هم اکنون پزشکان متخصص در اتاق عمل در حال پیگیری هستند. آقای شریعتمداری و استاندار گلستان در بیمارستان جرجانی برای پیگیری امور پزشکی مصدومان حضور دارند.

پس از پیگیری‌های صورت گرفته حوالی ساعت ۱۸ و ۲۰ دقیقه خبر درگذشت تقی نوربخش رئیس سازمان تامین‌اجتماعی و تاج الدین معاون پارلمانی وی تایید شد.

شریعتمداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر