کد خبر: 692055 A

در جمع خبرنگاران مطرح شد؛

مشاور عالی فرماندهی کل قوا با اشاره به استفعای وزیر امور خارجه رژیم اشغالگر قدس در اعتراض به آتش‌بس غزه گفت: لاین نشانه‌ای از شکست رژیم صهیونیستی است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، سرلشگر یحیی صفوی در حاشیه مراسم هفتمین سالگرد شهادت شهید طهرانی‌مقدم درباره درگیری‌های اخیر در سرزمین‌های اشغالی و پاسخ فلسطین به این رفتار رژیم صهیونیستی با بیان اینکه سخن گفتن درباره پیروزی‌های اخیر فلسطینیان زودهنگام است، گفت: باید با تامل و صبوری بیشتر درباره آنچه اتفاق افتاد، قضاوت کرد و پاسخ داد.

وی تاکید کرد: آنچه مسلم است و همگان اذعان داشته‌اند این است که موازنه قدرت به نفع فلسطینیان تغییر یافته است و آنان در این زمینه برتری بسیار ارزشمندی بدست آورده‌اند.

مشاور عالی فرماندهی کل قوا با اشاره به رفتار رژیم غاصب صهیونیستی در مقابل شهروندانش و نادیده گرفتن حقوق مردم فلسطین عنوان کرد: رژیم صهیویستی وعده امنیت و رفاه به شهرک‌نشینان داده بود اما آنها اکنون نمی‌توانند امنیت ساکنان فلسطین اشغالی را تامین کنند.

وی تاکید کرد: صدها موشک جهاد اسلامی یک تهدید بزرگ برای رژیم صهیونیستی است.

سردار صفوی با اشاره به استفعای وزیر امور خارجه رژیم اشغالگر قدس در اعتراض به آتش‌بس غزه گفت: لاین نشانه‌ای از شکست رژیم صهیونیستی است.

وی ادامه داد: جبهه مقاومت اسلامی از لبنان، سوریه، عراق و یمن گرفته تا فلسطین اشغالی گسترش یافته است.

 سردار صفوی خاطرنشان کرد: اکنون فلسطین یک قدرت بازدارندگی داشته و توازن قدرت را به دست آورده است.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری درخصوص نابودی اسرائیل در آینده نزدیک عنوان کرد: امیدوارم تا ۲۵ سال آینده رژیم صهیونیستی از منطقه محو شود.

صفوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر