کد خبر: 691996 A

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در جمع خبرنگاران:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه تاکید کرد: فلسطینی‌ها ظرف این ۴۸ ساعت کاری کردند که ارتش رژیم صهیونیستی که خود را چهارمین ارتش بزرگ دنیا می‌داند، دست‌هایش را بالا گرفت

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا ، سردار امیر حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در سالگرد شهادت شهید طهرانی‌مقدم در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره حمله راکتی نیروهای مقاومت در غزه به سرزمین‌های اشغالی گفت: مردمی که در غزه کاملا محاصره هستند، قدرتی را خلق کردند که ظرف ۴۸ ساعت رژیم صهیونیستی دست به دامن کشورهایی شد که بتواند آتش‌بس را برقرار کند و این یعنی شکست را پذیرفته است.

وی افزود: فلسطینی‌ها ظرف این ۴۸ ساعت کاری کردند که ارتش رژیم صهیونیستی که خود را چهارمین ارتش بزرگ دنیا می‌داند، دست‌هایش را بالا گرفت و حالا شما این توان را با قدرت دفاعی ایران مقایسه کنید.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در ادامه گفت: سعودی‌ها سومین بودجه جهان را در اختیار دارند ولی ترامپ می‌گوید که اگر دست‌مان را از پشت شما برداریم شما ظرف ۳ هفته از بین می‌روید.

سردار حاجی‌زاده با بیان اینکه اگر ما به شیوه شهدا برگردیم در همه امور موفق خواهیم بود، گفت: قدرت ما را از زبان دیگران بشنوید؛ همینکه ترامپ درباره قدرت ایران حرف می‌زند و قدرت ما را به رخ عرب‌های منطقه می‌کشد، بدانید ایران قدرتمند است.

وی ادامه داد: ایرانی که از فاصله ۵۷۰ کیلومتری دشمنان و تروریست‌ها را در یک ساختمان از بین می‌برد، قدرت بازدارندگی بسیار زیادی دارد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر