کد خبر: 690585 A

سرلشکر موسوی با حضور در استان کرمانشاه از یگان‌های نیروی زمینی ارتش مستقر در شهر کرمانشاه بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری ایران، از کلیه اماکن یگان پشتیبانی منطقه یک نیروی زمینی ارتش، گروه ۴۰۴ فاوا و  بخش های مختلف قرارگاه غرب بازدید کرد.

در این بازدید فرمانده کل ارتش  وضعیت تاکتیکی و رزمی یگان‌ها را مورد ارزیابی قرار داد و از نمایشگاه ابتکارات، تحقیقات و دستاوردهای یگان‌های مختلف بازدید کرد.

بر پایه این گزارش، در طول این بازدید، فرماندهان رده های مختلف به ارائه گزارش پرداختند.

همچنین امیر سرلشکر موسوی طی جلسه‌ای با حضور تمامی فرماندهان قرارگاه غرب نیروی زمینی ارتش تا رده گردان ضمن تبریک حلول ماه ربیع‌الاول و خداقوت به آنها، اهمیت اقدامات موثر در راستای آمادگی تاکتیکی و رزمی یگان‌های این قرارگاه را تشریح کرد.

دیدار صمیمانه فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با فرمانده قرارگاه غرب نیروی زمینی و مسئولین عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات این قرارگاه از دیگر برنامه های انجام شده در این بازدید بود.

گفتنی است در طول بازدیدِ امیر سرلشکر موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران از قرارگاه غرب نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ حیدری فرمانده این نیرو نیز وی را همراهی می‌کرد.

شایان ذکر است فرمانده کل ارتش در بدو ورود به قرارگاه غرب نیروی زمینی ارتش، با حضور در یادمان شهداء، به مقام شامخ شهیدان ارتش جمهوری اسلامی ایران و شهدای گمنام ادای احترام کرد.

همچنین جمعی از کارکنان قرارگاه غرب نیروی زمینی ارتش، به اجرای حرکات رزمی و نمایشی در حضور امیر سرلشکر موسوی پرداختند.

فرمانده کل ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر