کد خبر: 688130 A

مراسم ۱۳ آبان در سراسر کشور و رأس ساعت ۹:۳۰ دقیقه آغاز شد.

به گزارش ایلنا، مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف مردم، از جمله دانش آموزان و جمعی از مسئولان در مقابل لانه جاسوسی- سفارت پیشین آمریکا در تهران- آغاز شد.

در این راهپیمایی گروه های مختلف مردم به همراه جمعی از دانش آموزان و دانشجویان با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آل سعود خائن شرکت کرده اند.

خانواده و فرزندان شهید همدانی، شهید محمود کاوه شهید دلیجانی، شهید محمود کمالی، شهید وزینی، شهید امیر سرتیپ نجفی، شهید مقدم و... حضور دارند.

قرار است سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه در مقابل لانه جاسوسی در تهران سخنرانی کند.

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور پیش از این درباره این راهپیمایی گفت: به دلیل قرار  گرفتن امسال در ایام حسینی (ع) شعار امسال هیهات من الذله و مرگ بر آمریکا خواهد بود.

بیش از ۴ هزار عوامل رسانه‌ای اعم از خبرنگار، تصویربردار و عکاس مراسم ۱۳ آبان را در سراسر کشور پوشش خبری می‌دهند.

شخصیت‌های سیاسی و نظامی کشور نیز در مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرها و استان‌های مختلف سخنرانی دارند که در این ارتباط می‌توان به سخنرانی آیت‌الله احمد خاتمی در کرمان، ضرغامی در مشهد، ‌صفارهرندی در قزوین، سردار اشتری اصفهان، منوچهر متکی شیراز، مهدی چمران اهواز، حجت‌الاسلام و المسلمین رئیسی خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام و المسلمین سعیدی در کرمانشاه، سردار نقدی در البرز و ... اشاره کرد.

6

5

4

3

2

1

 

راهپیمایی 13 آبان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر