کد خبر: 686321 A

در ابلاغی از سوی وزیر راه و شهرسازی مطرح شد؛

وزیر راه و شهرسازی دولت دوازدهم در نخستین ابلاغ در اولین روز کاری خود در این وزارتخانه از همه واحدهای ستادی، سازمان ها و شرکت‌های تابعه، ادارات کل استانی و غیره درخواست کرد از چاپ پیام تبریک در روزنامه‌ها و ارسال گل پرهیز کنند.

به گزارش ایلنا، محمد اسلامی با ابراز قدردانی از مدیران و کارکنان وزارت راه وشهرسازی از آنان خواست از ارسال تاج گل و یا سایر اقدامات مشابه و یا درج آگهی تبریک در رسانه ها خودداری کنند.

وزیر راه و شهرسازی امروز یکشنبه ۶ آبان ماه با استقبال خانواده بزرگ وزارت راه و شهرسازی اولین روز کاری خود را به عنوان وزیر راه و شهرسازی آغاز کرد.

اسلامی اعلام کرد: انتظار می رود این رویه در خصوص سایر موارد مشابه مانند اعیاد و مناسبت های ملی و دینی نیز رعایت شود زیرا به یقین بهترین شادباش و محبت همکاران برای اینجانب همان ارائه پیشنهادات و نقدهای اصولی است که بتواند در حوزه های مختلف وظایف تعیین شده برای این وزارتخانه، منشا تحول، ارتقا بهره وری و اصلاح امور در راستای ارائه خدمات شایسته به شهروندان شود.

محمد اسلامی روز گذشته توانست با اقناع نمایندگان خانه ملت با ۱۵۱ رای مثبت به کرسی وزارت راه و شهرسازی دست یابد.

در مراسم استقبال از وزیر جدید راه و شهرسازی، معاونان، مدیران ستادی و شرکت های تابعه همچنین کارمندان ساختمان شهید دادمان وزارت راه و شهرسازی به نمایندگی از خانواده بزرگ وزارت راه و  شهرسازی حضور داشتند.

وزير راه و شهرسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر