کد خبر: 685600 A

فرمانده کل ارتش:

فرمانده کل ارتش با بیان این که آمادگی جسمانی و تندرستی عامل مهمی در حفظ شادابی، نشاط و افزایش روحیه و اعتماد به نفس است، تاکید کرد: حفظ و ارتقای آمادگی جسمانی کارکنان یکی از اولویت‌های ارتش است.

 

به گزارش ایلنا، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی در دیدار رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش و مدیران تربیت بدنی نیروهای تابعه، به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با بیان اینکه ورزش باید جنبه پهلوانی داشته باشد، گفت: راستی، درستی و صداقت که از ویژگی‌های ورزشکاران پهلوان است باید همواره سرلوحه کار ورزشکاران و قهرمانان ما قرار بگیرد.

وی افزود: مسئولین ورزشی یک رسالت پیامبرگونه به عهده دارند؛ چراکه توجه به امر ورزش از انحرافات جلوگیری کرده و روحیه جوان‌مردی به افراد می‌دهد.

فرمانده کل ارتش با بیان اینکه ارتقای سطح کمی و کیفی برنامه‌های ورزشی در مراکز آموزشی و دانشگاهی باید در اولویت برنامه‌های مسئولان ورزشی نیروها باشد، اظهار داشت: ارتقای آمادگی جسمانی کارکنان از اولوی1ت‌های ارتش است. توسعه ورزش در حوزه سربازان و کارکنان وظیفه و خانواده‌های کارکنان و اهتمام به ورزش قهرمانی در کنار ورزش عمومی و همگانی نیز باید به طور جدی از سوی مسئولان و دست اندکاران ورزش در ارتش پیگیری شود.

امیر سیدعبدالرحیم موسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر