کد خبر: 685083 A

رحیمی در گفت‌وگو با ایلنا:

نماینده تهران گفت: با صحبت‌هایی که آقای شریعتمداری با نمایندگان در مجلس داشتند و توضیحاتی که ارائه دادند فکر می‌کنم فضای مثبت و خوبی برای ایشان در مجلس ایجاد شده است.

علیرضا رحیمی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفت‌وگو با ایلنا، در خصوص معرفی محمد شریعتمداری برای تصدی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، گفت: آقای شریعتمداری علاوه بر سابقه وزارتی که در دولت اصلاحات داشتند خدماتی را هم در دولت یازدهم در قامت معاون اجرایی رییس‌جمهور و وزارت صمت در دولت دوازدهم ارائه دادند و نگاهشان به مسائل همیشه راهبردی بوده و این نگاه مخصوصاً در حوزه‌های اقتصادی بیشتر خود را نشان داده است.

وی افزود: مدیریت آقای شریعتمداری یک مدیریت تحول‌گرا است. آن‌قدر که در روزها و ماه‌های گذشته هجمه علیه آقای شریعتمداری بوده هیچگاه دفاعیات ایشان منتشر و یا رسانه‌ای نشد و من فکر می‌کنم حضور چند روزه ایشان در مجلس غنیمت بود زیرا شریعتمداری توانست در این مدت، ضمن ارائه برنامه‌های خود برای سه بخش تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شبهات و سوتفاهمات برخی نمایندگان که از مدیریت ایشان در وزارت صمت داشتند، پاسخ دهد.

نماینده تهران تصریح کرد: آقای شریعتمداری به هیچ عنوان با فضای کار در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی غریبه نیستند زیرا ایشان در دولت یازدهم معاون اجرایی و مسئول سفره‌های استانی آقای روحانی بودند و با حضور در تمام استان‌های کشور با مشکلات موجود در آشنا هستند. برنامه آقای شریعتمداری برای اداره وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یک برنامه راهبردی و تحول‌آفرین است و انتظار ما هم این است که زوایه‌ای که بین وزارت کار و وزارت بهداشت بوجود آمده با حضور ایشان حل و فصل شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با صحبت‌هایی که آقای شریعتمداری با نمایندگان در مجلس داشتند و توضیحاتی که ارائه دادند فکر می‌کنم فضای مثبت و خوبی برای ایشان در مجلس ایجاد شده است.

شریعتمداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر