کد خبر: 685068 A

جانشین فرمانده قرارگاه غرب ارتش:

جانشین فرمانده قرارگاه غرب ارتش گفت: با وجود ازدحام فراوان زائرین در مرز مهران، شاهد هستیم که رفت و آمد از این مرز بدون کوچکترین مشکلی در حال انجام است.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ دوم جواد مولایی جانشین فرمانده قرارگاه غرب ارتش گفت: با توجه به اینکه از روز چهارشنبه تردد زائران از مرز مهران به بالای ۱۵۰ هزار نفر در روز رسیده است، زائرین بدون هیچ مشکلی در حال تردد از این مرز برای راهپیمایی عظیم اربعین حسینی(ع) هستند.

وی با بیان اینکه بیمارستان صحرایی ارتش در مرز مهران و همچنین دو موکب ارتش در میدان اربعین و دژبانی بهرام‌آباد، خدمت‌رسانی‌های ۲۴ ساعته خود را انجام می‌دهند، عنوان کرد: طی چند روز گذشته، نیروی هوایی ارتش در فرودگاه ایلام نیز یک پست امداد برپا کرده است؛ این پست امدادی شامل یک اتوبوس اتاق عمل، یک بخش بستری سیار، داروخانه سیار و پزشکان و جراحان متخصص است.

مولایی همچنین گفت: طی روزهای گذشته موردی پیش نیامده که اورژانس هوایی هوانیروز ارتش که در منطقه مرزی مهران مستقر شده، فعالیتی داشته باشد.

جانشین فرمانده قرارگاه غرب ارتش ادامه داد: ده‌ها دستگاه اتوبوس، برای تسریع در روند رفت‌وآمد زائرین، در اختیار نیروی انتظامی قرار خواهد گرفت.

اربعین جانشین فرمانده قرارگاه غرب ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر