کد خبر: 682206 A

در دی ماه صورت می‌گیرد؛

مشاور امور بین‌الملل اسکودا از برگزاری دو همایش‌ درخصوص «مطالعه تطبیقی نحوه کارآمد مدیریت و ارائه خدمات توسط کانون‌های وکلا» و «نحوه مدیریت دفاتر حقوقی» با حضور رییس کانون بین‌‌المللی وکلا و رییس اجرائی آن خبر داد.

به گزارش ایلنا، رضا یزدی، مشاور امور بین‌الملل اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران با اعلام این خبر گفت: در زمان ریاست بهمن کشاورز در اتحادیه و حمایت همه‌‌جانبه وی از برگزاری هرگونه همایش و کارگاهی جهت ارتقای سطح علمی و حرفه‌‌‌ای حقوقدان‌‌ها، بعداز پیشنهاد بنده همایش بین‌‌‌‌المللی «استقلال حرفه وکالت و کانون‌های وکلا از منظر بین‌‌المللی» در مرداد ۱۳۹۴ در برج میلاد با حضور ۱۵۰۰ نفر شرکت‌کننده با همکاری کانون بین‌المللی وکلا IBA برگزار شد. 

وی ادامه داد: پیرو این فعالیت‌ها همایش دیگری به نام «استانداردهای جهانی حرفه وکالت» برگزار شد که میزبان مارک الیس، ریاست اجرایی IBA در سال ۱۳۹۵ در خانه اندیشمندان بودیم. 

مشاور امور بین‌الملل اتحادیه سراسری کانون‌های وکلای دادگستری ایران افزود: این امر مهم در زمان ریاست مرتضی شهبازی‌نیا نیز ادامه یافت و با هماهنگی‌‌هایی که با IBA انجام دادیم، قرار است همایش‌های دیگری درخصوص «مطالعه تطبیقی نحوه کارآمد مدیریت و ارائه خدمات توسط کانون‌های وکلا» و «نحوه مدیریت دفاتر حقوقی» در تاریخ ٢٣ تا ٢٧ دی ماه ١٣٩٧ برگزار شود که در این همایش‌ها میزبان رییس کانون بین‌‌المللی وکلا IBA و همچنین رییس اجرائی آن و احتمالا دو عضو عالیرتبه دیگر خواهیم بود. 

یزدی اضافه کرد: در حال حاضر مشغول انجام امور اجرائی این همایش‌ها هستیم و به زودی اطلاعیه آن توسط اتحادیه اعلام خواهد شد.

اسکودا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر