کد خبر: 678009 A

فرمانده نیروی دریایی ارتش با حضور در منطقه سوم نبوت نداجا از پایگاه دریایی پسابندر واقع در نقطه صفر مرزی ایران و پاکستان بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، امیر دریادار حسین خانزادی ضمن ارزیابی از توان رزمی یگان‌‌‌‌ها و کارکنان، از قسمت‌‌‌‌های مختلف تاسیساتی پشتیبانی و تجهیزاتی بازدید کرد.

وی در بازدید میدانی خود از اسکله یگان‌های شناور سطحی و پروژه در حال ساخت موج شکن در این پایگاه گفت: ارتقای برنامه‌‌‌های فرهنگی در جهت بالا بردن قدرت روحی و روانی و باورهای دینی برای کارکنان پایور و وظیفه و خانواده‌‌‌‌ها یکی از ارکان مهم در پیشبرد اهداف است و سیر پیشرفت در نیروی دریایی ارتش تنها با وجود حضور گرم و صمیمی خانواده‌‌‌‌ها در کنار کارکنان محقق می‌‌‌‌شود.

فرمانده نیروی دریایی ارتش با تاکید بر لزوم توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در اهمیت سواحل مکران اظهار داشت: نیروی دریایی ارتش به کمک تمام ارگان‌‌‌های مستقر در سواحل مکران باید منویات و دستورات مقام معظم رهبری مبنی بر توسعه و آبادانی سواحل مکران را اجرایی کنند و در این راستا در آینده نزدیک تعدادی منازل سازمانی، مجتمع فرهنگی و مهمانسرا در پایگاه دریایی پسابندر احداث می‌‌‌شود.

 لازم به ذکر است حجت‌‌‌الاسلام محمد مظفری‌‌‌نژاد، رئیس عقیدتی سیاسی نیروی دریایی به همراه ناخدا یکم ستاد مصطفی تاج‌‌‌الدینی فرمانده منطقه سوم نبوت نداجا و جمعی از معاونان و فرماندهان نداجا در این سفر امیر دریادار حسین خانزادی را همراهی کردند.

امیر خانزادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر