کد خبر: 677986 A

مشاور رئیس جمهوری قزاقستان و رئیس سازمان ارتباطات اسلامی این کشور با حضور در خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی، به دقت از قسمت‌های مختلف آن بازدید کرد.

به گزارش ایلنا، صفرعلی بی بیت، مشاور رئیس جمهوری قزاقستان و رئیس سازمان ارتباطات اسلامی این کشور، روز جمعه سیزدهم مهر، با حضور در خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی، به دقت از قسمت‌های مختلف آن بازدید کرد.

وی که در این بازدید ۴۵ دقیقه‌ای، برخلاف شنیده‌ها، القائات و تبلیغات سوء دشمنان خارجی و مغرضان سیاسی داخلی، به شدت تحت تاثیر بی آلایشی محل زندگی آیت الله هاشمی و سادگی وسایل آن قرار گرفته بود و بارها آن را بیان می‌کرد، از بخش‌های گوناگون منزل، عکس و فیلم تهیه کرد تا به گفته خود، به مسئولان قزاقستان، نشان دهد.

 صفرعلی بی بیت، در پایان این بازدید، با امضای دفتر یادبود خانه موزه آیت الله هاشمی رفسنجانی،  یادداشتی از خود بر جای گذاشت که خلاصه‌ای از ترجمه آن بدین شرح است:

ایشان(آیت الله هاشمی رفسنجانی) مرد بزرگی از مردان ایران بود. جناب آقای هاشمی رفسنجانی را در سال‌های گذشته دیده بودم و با ایشان ملاقات و گفت و گو داشته‌ام و از دیدن موزه این مرد بزرگ، بسیار  خوشم آمد و برای من بسیار زیبا و جالب بود. من در این محیط، احساس کردم در کنار دوستم رفسنجانی هستم و خوشحالم از اینکه دیگر مردم کشور بیایند و این موزه را تماشا کنند و بدانند و بشناسند این مرد بزرگ را و این خانه برای من موزه بزرگیست از این مرد بزرگ.

6

5

4

3

2

1

آیت الله هاشمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر