کد خبر: 676998 A

سردار پاکپور:

فرمانده نیروی زمینی سپاه از برگزاری مرحله نهایی رزمایش محرم نیروی زمینی سپاه فردا (یکشنبه) در منطقه کامیاران و ارتفاعات شاهو خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور با اعلام خبر برگزاری مرحله نهایی رزمایش محرم این نیرو از صبح فردا (یکشنبه) گفت: پس از برگزاری دو رزمایش امنیتی در جنوب شرق و رزمایش امنیتی سال گذشته در منطقه اشنویه و ارتفاعات کفارستان که دارای نتایج بسیار خوبی بود، مرحله نهایی رزمایش امنیتی محرم در منطقه کامیاران و ارتفاعات شاهو برگزار می‌‌شود.

وی اضافه کرد: مرحله نخست این رزمایش با استفاده از ۷۰ درصد یگان‌های قرارگاه حمزه سید الشهداء‌ (علیه‌‌السلام) مستقر در کردستان از پنج روز گذشته آغاز شده و فردا مرحله نهایی آن به انجام می‌‌رسد.

فرمانده نیروی زمینی سپاه افزود: مراحل انجام این رزمایش با فراخوان گردان‌‌های بسیج بیت‌‌‌المقدس، ‌امام حسین (ع)، کوثر استان کردستان آغاز و همزمان یک مرحله رزمایش دفاع شهری با حضور یگان‌‌های انتظامی، مرزبانی و بسیجیان انجام گرفته که فردا در ارتفاعات شاهو استان کردستان و منطقه کامیاران مرحله نهایی آن انجام خواهد گرفت.

پاکپور با تشریح اهداف رزمایش محرم اظهار داشت: در این رزمایش امنیتی نیروهای عمل‌‌‌کننده آموزش‌های خود را در یک میدان واقعی تمرین کرده و همزمان مناطق مورد علاقه ضدانقلاب را نیز پاکسازی خواهند کرد.

سردار سرتیپ پاسدار محمدتقی اصانلو، فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) نیز پیرامون برگزاری رزمایش محرم تصریح کرد: مردم و جوانان غیور استان کردستان سال‌های متمادی در کنار رزمندگان اسلام، همیشه حاضر به مبارزه بوده‌‌اند و با گذشت ۴۰ سال از انقلاب، پیشمرگان کرد به صورت فعال برای مبارزه با عوامل ضدانقلاب حاضر و آماده هستند که این مهم نشانگر حضور فعال و حماسی مردم و بسییجان این استان در فراخوان سراسری نیروهای بسیج است.

وی ادامه داد: شهدای پیشمرگ کردستان با خون خود امنیت را به این مناطق هدیه داده‌‌‌اند و همه ما باید قدردان این عزیزان باشیم.

فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء (ع) یادآور شد: در حقیقت شهدای این مناطق جزو شهدای شاخص کشور هستند که در راه دفاع از انقلاب اسلامی خون خود را هدیه کرده‌اند.

سردار پاکپور رزمایش محرم سردار محمد پاکپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر