کد خبر: 676958 A

جانشین فرماندهی کل قوا در امور ناجا و وزیر کشور در پیامی خطاب به فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، متن پیام عبدالرضا رحمانی فضلی به این شرح است:

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری، فرمانده محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

در سالی که بنا بر تدبیر حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) به سال حمایت از کالای ایرانی مزین گردیده است، بحمدالله نیروی انتظامی همچون سالیان گذشته با اقتدار و صلابت در راستای اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی ایران، انجام وظیفه نموده و در ایجاد فضایی توام با امنیت و آرامش، با مشارکت شهروندان در ارتقاء امنیت اجتماعی و احساس امنیت و همبستگی ملی و قانون گرایی، گام هایی بلند و اساسی برداشته است. بدون شک بخش عظیمی از عظمت و قدرت جمهوری اسلامی ایران منبعث از تلاش های بی وقفه و بی دریغ دلاور مردی های بزرگ مردان نیروی انتظامی به عنوان طلایه داران نظم و امنیت است که دین داری، ولایت مداری و قانون گرایی را سرلوحه اقدامات خود قرار داده اند.

این جانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گران قدر و سرافراز و تقدیر از ایثارگران نیروی انتظامی، فرا رسیدن هفته ناجا را به جنابعالی، فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در سراسر کشور که تلاش مخلصانه و وافری را در محیط داخلی ناجا و استقرار نظم و امنیت در جامعه مصروف داشته اند تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزومندم امنیت، اعتماد، سلامت، پویایی و نشاط، حاصل فعالیت های جان بر کفان نیروی انتظامی باشد. عزت همگان را از درگاه خداوند قادر و متعال آرزومندم.

جانشین فرماندهی کل قوا در امور ناجا و وزیر کشور

عبدالرضا رحمانی فضلی

عبدالرضا رحمانی فضلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر