کد خبر: 674711 A

کاظمی در گفت‌و‌گو با ایلنا تشریح کرد؛

عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: نوبخت اعلام کرد که شرایط مهیا شده تا دولت بتواند مبالغی را برای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر در نظر گرفته و در قالب بسته‌های حمایتی آن‌ها را در اختیار مردم قرار دهد.

علی کاظمی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا در خصوص جزئیات بسته حمایتی دولت گفت: در همین رابطه روز یکشنبه و در کمیسیون برنامه بودجه میزبان آقای نوبخت و بازوند معاون پشتیبانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بودیم که آقای نوبخت در ابتدا توضیحاتی در این خصوص ارائه دادند. 

وی ادامه داد: رییس سازمان برنامه و بودجه به نمایندگان اعلام کردند که شرایط مهیا شده تا دولت بتواند مبالغی را برای حمایت از اقشار آسیب‌پذیر در نظر گرفته و در قالب بسته‌های حمایتی آن را در اختیار مردم قرار دهد. 

نماینده اردل و فارسان افزود: نمایندگان در همین راستا سوالاتی را مطرح کردند که موضوع منبع مالی این اقدام و نحوه انتخاب اقشار آسیب‌پذیر از آن جمله بود که پاسخ‌هایی نیز از سوی نوبخت و بازوند مطرح شد.

وی گفت: در مجموع صحبت‌های خوبی در خصوص فعالیت دولت برای انجام اقدامات حمایتی از اقشار آسیب‌پذیر مطرح شد که احتمالا برای بررسی جزئیات، مجددا در خدمت رییس سازمان برنامه و بودجه خواهیم بود. 

عزت الله یوسفیان ملا هم در خصوص بسته حمایتی دولت به ایلنا گفت: اعضای کمیسیون برنامه و بودجه کلیات بسته‌های حماتی را با حضور آقای نوبخت مورد بررسی قرار دادند که در نهایت صحبت رییس سازمان برنامه و بودجه در خصوص قانونی بودن این اقدام مورد تصدیق اعضا قرار گرفت. 

کمیسیون برنامه و بودجه علی کاظمی عزت الله یوسفیان ملا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر