کد خبر: 673739 A

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای نیروی زمینی ارتش:

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: به برکت انقلاب اسلامی و اقتدار نیروهای مسلح مرزهای جمهوری اسلامی ایران با ثبات‌ترین مرزها در منطقه بی‌ثبات است.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ دوم رضا آذریان، ارشد نظامی ارتش در شمال شرق و فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نزاجا گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در کنار سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای مردمی علاوه بر حراست از مرزهای کشور، آن‌سوی مرزها را نیز در راستای شناسایی تحرکات دشمن رصد می‌‌‌‌کنند. 

وی ادامه داد: برای تمامی تحرکات و توطئه دشمنان طرح و برنامه داریم و به منظور دفاع از آرمان‌های امام راحل، انقلاب اسلامی و عمل به فرامین فرمانده معظم کل قوا، ارتش و سپاه دست در دست هم تلاش می‌‌‌‌‌‌کنند.

ارشد نظامی ارتش در شمال شرق افزود: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی توطئه‌‌‌‌های دشمنان برای عدم تثبیت انقلاب اسلامی آغاز شد و صدام و آمریکا تحرکات خود را آغاز کردند.

آذریان به آغاز تجاوزات رژیم بعثی به مرزهای کشور در سال ۱۳۵۹ اشاره کرد و اظهار داشت: با وجود خیانت‌های بنی‌‌‌صدر، با رهبری مدبرانه امام راحل و مقاومت نیروهای ارتش، سپاه، بسیج مردمی، عشایر و آحاد مردم حماسه هشت سال دفاع مقدس رقم زده شد. 

وی الگو شدن نظام جمهوری اسلامی در مبارزه با استکبار، بیداری جهان اسلام، اثبات نقش ایران در امنیت منطقه، خودباوری و اراده ملی را از دستاوردهای دفاع مقدس عنوان کرد.

ارتش جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر