کد خبر: 673640 A

این هفته در کمیسیون عمران؛

بررسی آخرین وضعیت و برنامه تامین و توزیع آب شرب و بهداشتی کشور و پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان از علل حضور وزیر نیروز در کیمسیون عمران است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، ادامه بررسی طرح اصلاح قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان با حضور معاونین ذی ربط سازمان برنامه و بودجه ، وزارتخانه های راه و شهرسازی، کشور، شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان، سازمان نظام کاردان‌ها و مرکز پژوهش‌های مجلس فردا در دستور کار کمیسیون عمران مجلس قرار دارد.

طرح الحاق یک ماده به قانون مالیات های مستقیم ( مقابله با سوداگری و کاهش التهابات بازار مسکن) با حضور نمایندگان طراحان، معاونین ذیربط وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، کشور و امور اقتصادی، بانک مرکزی، مرکز پژوهش‌های مجلس و اتحادیه مشاوران املاک کشور- مواد ارجاعی تبصره۴، تبصره ۹ و تبصره ۱۰ ماده واحده فردا در کمیسیون عمران بررسی خواهد شد.

بررسی اهداف، برنامه‌ها، اقدامات و عملکرد دولت دوازدهم در صدور خدمات فنی و مهندسی و مشاکر در بازسازی کشورهای همسایه با دعوت از معاون اقتصادی وزیر خارجه، سازمان برنامه و بودجه کشور، وزارت امور اقتصادی و دارائی، بانک مرکزی، سازمان برنامه و بودجه، سازمان توسعه تجارت ایران، سازمان بورس و اوراق بهادار، بانک توسعه صادرات ایران، اتاق ایران و انجمن صدور خدمات فنی و مهندسی روز سه‌شنبه در کمیسیون عمران بررسی خواهد شد.

دعوت از رضا اردکانیان وزیر نیرو در دستور کار روز سه‌شنبه کمیسیون عمران قرار دارد.

بررسی آخرین وضعیت و برنامه تامین و توزیع آب شرب و بهداشتی کشور و پاسخگویی به سوالات تعدادی از نمایندگان از علل حضور وزیر نیروز در کیمسیون عمران است.

حبیب الله دهمرده، داریوش اسمعیلی، امین نورقلی‌پور و محمدرضا رضایی کوچی سوالات خود را از وزیر نیرو خواهند پرسید.

کمیسیون عمران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر