کد خبر: 673629 A

با درخواست تعدادی از نمایندگان؛

رسیدگی به درخواست تعدادی از نمایندگان مبنی بر تهیه گزارش نظارتی بر اساس ماده ۲۳۶ آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در خصوص بررسی مذاکرات پنهانی دولت با مدیر تلگرام روز سه‌شنبه در کمیسیون صنایع و معادن مجلس صورت خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، رسیدگی به طرح یک فوریتی ساماندهی بازار خودرو در دستور کار فردا در کمیسیون صنایع و معادن مجلس قرار دارد.

انتخاب و معرفی حداقل دو نفر از نمایندگان داوطلب به عنوان ناظر در شورای عالی فضائی، جهت انتخاب یک نفر در صحن علنی، ادامه بررسی طرح الحاق یک تبصره به ماده (۸ )قانون هوای پاک و  بررسی طرح اصلاح ماده (۶۰) قانون برنامه ششم توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران از دیگر برنامه‌‌های این هفته کمیسیون صنایع و معادن است.

وضعیت قانونی و اجرای نماد الکترونیکی نیز فردا در کمیسیون صنایع و معادن بررسی خواهد شد.

تعیین اعضای هیات تحقیق و تفحص از بررسی علل ناکارآمدی شرکت های خودروسازی داخلی در حوزه کیفیت، قیمت، محیط زیست، طراحی و تکنولوژی، فروش و خدمات پس از فروش با وجود حمایت های گسترده و مستمر مجلس و دولت از آنها و عدم پاسخگویی به انتظارات مردم با توجه به پیشرفت های سایر کشورها در این صنعت مطابق ماده ۲۱۴ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی روز یکشنبه در کمیسیون صنایع و معادن مجلس انجام خواهد شد.

رسیدگی به درخواست تعدادی از نمایندگان مبنی بر تهیه گزارش نظارتی بر اساس ماده ۲۳۶ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در خصوص بررسی مذاکرات پنهانی دولت با مدیر تلگرام روز سه‌شنبه در کمیسیون صنایع و معادن مجلس صورت خواهد گرفت.

کمیسیون صنایع و معادن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر