کد خبر: 673504 A

این هفته در کمیسیون آموزش و تحقیقات؛

این هفته نشست کمیته آموزش و پرورش با موضوع پوشش تحصیلی و تعیین تکلیف بازماندگان از تحصیل با حضور معاونین وزارت آموزش و پرورش، سازمان برنامه و بودجه و مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، فردا یکشنبه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی و وزیر علوم و آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس حاضر خواهند شد. سرپرست دانشگاه آزاد جهت معارفه و ارائه گزارش و وزیر علوم و وزیر آموزش و پرورش جهت بررسی گزارش سفر به استان چهارمحال بختیاری در این کمیسیون حاضر می‌شوند.

روز دوشنبه، نشست کمیته آموزش و پرورش با موضوع پوشش تحصیلی و تعیین تکلیف بازماندگان از تحصیل با حضور معاونین وزارت آموزش و پرورش، سازمان برنامه و بودجه و مرکز پژوهش‌های مجلس برگزار خواهد شد.

همچنین بررسی ماده ۲۳۶ آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در خصوص مدارس خارج از کشور با حضور معاونین وزارت آموزش و پرورش در دستور کار روز دوشنبه کمیسیون آموزش و تحقیقات قرار دارد.

روز سه‌شنبه موضوع انتقال دانشجویان خارج از کشور با حضور وزرای علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در کمیسیون آموزش و تحقیقات بررسی خواهد شد.

دعوت از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جهت پاسخ به سوالات حسن کامران نماینده اصفهان، محمد دامادی نماینده ساری، جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت، هدایت الله خادمی نماینده ایذه، عباسعلی بافرانی نماینده نائین در دستور کار روز سه‌شنبه کمیسیون آموزش و تحقیقات قرار دارد.

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر