کد خبر: 673201 A

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ خبر حمله هفت مرد مسلح به سلاح سرد پس از بازی دو تیم استقلال و پیروزی به هواداران این دو تیم را در جلوی درب ورزشگاه آزادی تکذیب کرد.

سرهنگ کیوان ظهیری در گفتگو با خبرنگار ایلنا درباره انتشار خبری مبنی بر حمله ۸ مهاجم مسلح به سلاح سرد به هواداران دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس پس از اتمام بازی در درب شرقی ورزشگاه آزادی گفت: این خبر صحت ندارد.

وی ادامه داد: ورزشگاه آزادی در محدوده استحفاظی کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان قراردارد و تیم‌های عملیاتی این کلانتری موفق به دستگیری ۹ سارق جیب بر شدند که در هنگام ورود هواداران به ورزشگاه و با استفاده از شلوغی جمعیت اقدام به سرقت تلفن همراه می‌کردند.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ خاطرنشان کرد: ۷ دستگاه تلفن همراه نیز از این سارقان کشف و ضبط شده است همچنین یک سارق خودرو که در حوالی ورزشگاه اقدام به سرقت می‌کرده توسط ماموران کلانتری شناسایی و دستگیر شده است.

سرهنگ ظهیری گفت: از تمامی رسانه‌ها تقاضا دارم که قبل از اطلاع از صحت اخبار اقدام به رسانه ای کردن مطالب نکنند چرا که این موضوع باعث تشویش اذهان عمومی  و برهم زدن نظم جامعه را شامل می‌شود.

استقلال و پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر