کد خبر: 673147 A

در پیامی؛

فرمانده نیروی هوایی ارتش در پیامی درگذشت کارگردان سریال شوق پرواز را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیر زاده فرمانده نیروی هوایی ارتش، در پیامی درگذشت «یدالله صمدی» کارگردان سریال شوق پرواز را تسلیت گفت.

متن پیام امیر نصیر زاده بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

پس از سال‌های دفاع مقدس که مردان معجزه و مبارزه در تقابل گلو و گلوله حیثیت مرگ را به بازی گرفتند، دفاع از کیان اعتقادات و جغرافیای باورهای دینی و انقلابی و تاریخ پر غرور ایران عزیز هنرمندانی سلحشور می‌طلبید که هنر متعهد و خرد خود را به سنگ محک و میزان آرمان‌های ملت شریف و خونین کفنان شهر شهادت بسنجند و دست به قبضه قلم و دوربینها ببرند، کاری که کارگردان فقید سینما و تلویزیون زنده یاد یدالله صمدی درطول زندگی هنری مومنانه انجام داد و  ازخود چهره ای ماندگار رقم زد.

هنر متعهد وانقلابی، آب زلال آفرینش گری و هویت و معرفتی بود که آن فقید سعید در گذار حیات هنری خویش، با آن شوری شگرف و شگفت در جان مخاطبین فرهیخته و فرهنگ فر خود برانگیخت و شاهکار این هنرمندی در سریال مانا و ماندگار شوق پرواز تجلی یافت.

زدودن گرد و غبار گذار ایام از چهره نام آوران دفاع مقدس در نیروی خوشنام و غیرتمند هوایی با مدد دعای مجیب و هدایت خفیه سرلشکر خلبان شهید عباس بابایی چراغ صالحاتی است که ایشان از پیش برای باقیات خویش بر افروخته و ایمان دارم توشه ‌ای غنیمت برای سفر به دیار عقباست.

مراتب تاثر و تاسف و تسلیت خود و همکاران و همرزمان سلحشورم در نیروی هوایی ارتش را به خانواده محترم ایشان، جامعه هنری بویژه هنرمندان و همراهان شان در سریال شوق پرواز ابلاغ و از درگاه خداوند متعال سعادت عقبا و برخورداری از شفاعت شهیدان را برای آن هنرمند فقید مسئلت می نمایم.

 فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده»

نیروی هوایی ارتش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر