کد خبر: 672744 A

نیکی هیلی مدعی شد؛

نماینده آمریکا در سازمان ملل مدعی شد دلیل خنده سران کشورها در نشست مجمع عمومی سازمان ملل به سخنرانی ترامپ، صداقت او و علاقه آنها به ترامپ بود.

به گزارش ایلنا «نیکی هیلی» نماینده آمریکا در سازمان ملل امروز-چهارشنبه در مصاحبه‌ای با «فاکس نیوز» مدعی شده سخنرانی «دونالد ترامپ» رییس جمهور آمریکا در مجمع عمومی به این دلیل رهبران کشورهای جهان را به خنده واداشت که آنها ترامپ را فردی دوست داشتنی و صادق می‌دانند و به او احترام می‌گذارند.

وی گفت نماینده کشورها به این دلیل که حرف ترامپ را مسخره پنداشتند به او نخندیدند بلکه به این دلیل که او را فردی صادق می‌دانند، خندیدند.

«هیلی» همچنین مدعی شد رهبران جهان صداقت ترامپ را دوست دارند. حرف او دیپلماتیک نبود به همین دلیل آنها خندیدند.

«هیلی» همچنین گفت: همه دیروز دور او (ترامپ) جمع می‌شدند تا با او عکس بگیرند و درباره سخنرانی فوق‌العاده‌اش با او صحبت کنند. آنها عاشق صداقت او با خودشانند. آنها هرگز مشابه این رفتار را ندیدند و در نتیجه برای او احترام زیادی قائلند.

نماینده آمریکا در سازمان ملل به بازتاب اظهارات ترامپ در سازمان ملل در رسانه‌ها اشاره کرد وگفت: من دیدم که رسانه ها سعی می‌کردند بگویند این چیزی خجالت‌آور بود در حالی که اصلا چنین چیزی نبود. همه ترامپ را دوست دارند.

«نیکی هیلی» در جریان این مصاحبه مدعی شد: نیازی نیست ما نگران ایران باشیم. کاری که باید بکنیم این است که مطمئن شویم جامعه بین‌المللی میداند تلاش برای تجارت با ایران به معنای کمک به تروریست‌هاست.

Untitled

 

 

فاکس نیوز نیکی هیلی سخنرانی ترامپ در سازمان ملل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر