کد خبر: 672651 A

فرمانده کل سپاه:

فرمانده کل سپاه در واکنش به اظهارات سخیف ترامپ، بیان اینکه اینکه آمریکا نماد ستم در عالم است و مظلومان و آزادیخواهان جهان در حال متحد شدن علیه آن هستند، تاکید کرد: مطمئن باشید مردم ایران و منطقه، به این اظهارات سراسر دروغ و مضحک شما نیز می‌خندند، لکن صدای خنده‌های آنان را از راه دور نمی‌شنوید.

به گزارش ایلنا، سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری در حاشیه جشنواره سلمان فارسی، با اشاره به اظهارات سخیف و نامتعارف شب گذشته رئیس‌‌‌جمهور ایالات متحده آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل گفت: بذر آشوب، مرگ و ویرانی را شما و دولت‌های مرتجع طرفدار شما در منطقه می‌‌‌‌‌‌‌پراکنید. جنایت‌‌‌‌‌‌های مستقیم و غیرمستقیم آمریکا و دولت‌‌‌‌های حامی نظام سلطه در فلسطین، سوریه، عراق و ایران هرگز از یاد مردم مسلمان و غیرمسلمان این کشورها نخواهد رفت.

وی افزود: مردم انقلابی و آزادی‌خواه یمن هر روز شاهد تکرار این جنایت‌ها و به خاک و خون کشیده شدن مردان، زنان و کودکان مظلوم و بی‌‌‌‌گناه خود هستند.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه شب گذشته در سازمان ملل، حضار به سخنان سخیف شما خندیدند، اظهار داشت: شما خنده‌‌‌‌های آنها را دیدید و شنیدید. پیام این تمسخر، فروریختن پوشالی شما و انزوای بیشتر آمریکا است و این یک رسوایی بزرگ سیاسی بود.

جعفری اضافه کرد: مطمئن باشید مردم ایران و منطقه، به این اظهارات سراسر دروغ و مضحک شما نیز می‌‌‌‌‌خندند، لکن صدای خنده‌‌‌‌های آنان را از راه دور نمی‌‌‌شنوید.

وی با تاکید بر اینکه امروز آمریکا نماد ستم در همه عالم است و مظلومان و آزادیخواهان جهان در حال متحد شدن علیه آمریکا هستند، تصریح کرد: شما در حال کوچک شدن هستید و اگر این مسیر را ادامه دهید مطمئن باشید جهان با زوال زودهنگام آمریکا روبرو خواهد شد.

فرمانده کل سپاه با خطاب قرار دادن رییس‌‌‌‌‌جمهور امریکا خاطرنشان کرد: آقای ترامپ! مردم ایران اطمینان دارند که ادعای درخواست ملاقات رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران از شما هم یک دروغ بزرگ مثل دیگر دروغ‌‌‌‌‌‌های شماست و بدانید تا زمانی که ظلم و بیدادگری نظام سلطه با رهبری و هدایت نظام امپریالیستی شما ادامه دارد، رویه ایران و اکثریت قاطع مردم ایران تغییری نخواهد کرد، چون یکی از مولفه‌‌‌‌های عمده فرهنگ هر ایرانی، اقتدار همراه با ظلم‌‌ستیزی است.

سرلشکر جعفری سردار جعفری دونالد ترامپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر