کد خبر: 672615 A

کوهکن در تذکر شفاهی:

نماینده مردم لنجان تاکید کرد: جلوی اشاعه شایعات در بازار اقتصادی گرفته شود، در چنین شرایطی به بازار روانی و شایعات در بازار اقتصادی دامن زده شود

به گزارش خبرنگار سیاسی، محسن کوهکن در نشست علنی امروز در تذکر شفاهی گفت: داوطلبان در جریان انتخابات به نوعی صحبت می کنند که مردم تصور می کنند هر کدام از گزینه های مطلوب خود را انتخاب می کنند توانمند خواهد بود و مشکلات را حل می کند اما وقتی مشکلات اقتصادی پیش می آید بدون توجه به ریشه های آن تمام انتظارات از مسئولان اجرایی است.

وی با بیان اینکه مشکل کاهش ارزش پول ملی در کشورهای همسایه هم به وجود می آید، عنوان کرد: با این حال در آن کشورها مسئولان تدبیر می کنند که ارزها به بانک برود و پول ملی درخواست شود. باید واقعیت ها را به مردم گفت و نباید هراسید چرا که ما شرایط سخت تر را نیز پشت سر گذاشته ایم و مراحل را با قوت طی کرده ایم و مشکلات را پشت سر گذاشتیم.

کوهکن در ادامه با بیان اینکه نباید در چنین شرایطی به بازار روانی و شایعات در بازار اقتصادی دامن زده شود و مسئولان هیچ توضیحی به مردم ندهند، گفت: زیبنده نیست از تریبون ها صرفا به انتقاد بدون پیشنهاد دادن بپردازیم چرا که مجلس ریلگذاری برای دولت کرده و باید نظارت هم کند از این رو برخی مشکلات به مجلس بر می گردد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خواست تا مسئولان استانی پیش از انجام هر اقدامی در استان مسئولان شهرستان را نیز در جریان قرار دهند.

انتخابات مجلس شورای اسلامی مشکلات ارزش پول ملی پول ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر