کد خبر: 672584 A

میرزایی نیکو در تذکر شفاهی:

نماینده مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس گفت: اعضای هیأت دولت هم مانند رئیس جمهور منفعل شده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا: قاسم میرزایی نیکو در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: گواهی می‌دهم که بهار سرسبز نگهبان و حافظ مردم و مایه عزت و سرافراز اسلام است، کجایید ای شهیدان خدایی، با یاد شهیدان به ویژه شهیدان حادثه تروریستی جانسوز اهواز.

وی ادامه داد: حضرات هیئت دولت روی سخن من با شما است، این زمان و شرایط خاص را چگونه می‌گذراند، فکر نمی‌کنید شما هم مانند جناب روحانی منفعل شده، نمی‌توانید و یا نمی‌خواهید کاری از دستتان بربیاید. در این پیچ تاریخی عدم توجه به مسائل مردم و صحبت نکردن، در بین مردم نبودن و موتور محرکه دولت را راه نینداختن ورق تاریخ نوشتار بد و نامفهومی را از شما تصویر می‌کند.

نماینده مردم دماوند در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نیرو گفت: جناب آقای اردکانیان بحث و مسائل آب از اولویت‌های شما است به ویژه مدیریت آب آشامیدنی آن هم آب آشامیدنی روستاها که گرفتاری‌های زیادی را در منطقه ما ایجاد کرده، یک نمونه آن روستای وادان است که با مدیریت‌های منطقه‌ای، تلاش‌های بسیاری در رفع مشکل آنها کردیم اما بروکراسی اداری قدرت تحرک را کند کرده و نیاز است شما دست آنها را باز و اختیارات لازم را به شهرستان‌ها و مدیران شهرستانی بدهید و اعتبارات مربوطه را تنظیم کنید.

وی تاکید کرد: آقای قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دستورات متعدد شما را در مورد بیمارستان فیروزکوه، دماوند، آبسرد و رودهن نگاه می‌کنم، خودم تأسف می خورم اما متأسفانه این همه دستورات دچار وقفه و در پیچ و خم اداری باقی مانده است لذا لازم است در این خصوص مواردی را مد نظر قرار دهید.

جلسه علنی دماوند رئیس جمهور مد وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر