کد خبر: 672559 A

مطهری در پاسخ به تذکر پژمانفر:

نائیب رئیس دوم مجلس شورای تاکید کرد: تاکنون هیچ توضیح روشنی در خصوص طلبه مشهدی ارائه نشده است و مسئولان امنیتی در خصوص قتل طلبه مشهدی توضیح دهند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی نصرالله پژمانفر در تذکری شفاهی گفت: کمتر از بیست روز گذشته طلبه جوانی در مشهد در حادثه تروریستی مورد  ضرب و جرح قرار گرفت، با توجه به نحوه قتل این طلبه لازم می‌دانم به این موضوع تذکر دهم.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اولین بار نیست که در کشور و مشهد چنین اتفاقی رخ  می‌دهد، گفت: ۸ ماه پیش حدود ساعت ۲ بعد از ظهر با چاقو به یکی از طلبه‌ها حمله شده است اما نکته اینجاست که موضوع درمان این افراد به صورت جدی رسیدگی شود.زمانی که به طلبه مذکور حمله شد بیمارستان اعلام کرد جراحت جدی به او وارد نشده اما چند روز بعد فرد به کما رفته و مشخص شد چاقو ۳ سانت وارد قلب او شده بود.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: امروز مهمترین مسئله کشور امنیت است که به واسطه برخی افراد به آن لطمه وارد می‌شود، لازم است دستگاه‌های امنیتی به این مورد توجه بیشتری داشته باشند البته شاهد بودیم وقتی خانمی از مشهد پیامک زد دستگاه‌های امنیتی ورود کردند اما زمانی که در روز روشن به طلبه‌ای چاقو وارد می‌شود با گذشت ۲۰ هنوز هیچ‌ دستگاه امنیتی اظهارنظر نکرده است.

علی مطهری نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر گفت: شکی در مظلومیت این طلبه وجود ندارد، بر اساس اطلاعاتی که کسب کردم بیمارستان در انجام عمل‌ها دقت لازم را نداشته است.ظاهراً این طلبه رفتنی نبود اما تاکنون هیچ توضیح روشنی ارائه نشده است که قاتل چه کسی بوده و مسئولان باید در این زمینه توضیح دهند.

بیمارستان قتل قلب مجلس شورای عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر