کد خبر: 672513 A

صباغیان در تذکر شفاهی:

نماینده مردم بافق در تذکر شفاهی خود توضیحاتی درباره کلیپ منتشر شده وزیر بهداشت داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با اشاره به حواشی به وجود آمده پیرامون بازدید وزیر بهداشت از حوزه انتخابیه وی گفت: وزیر بهداشت در بین مردم شهرستان خاتم حضور یافت و مشکلات آنها را شنید و دستور رسیدگی به آنها را داد. کلیپ منتشر شده ظلم در حق وی است.

وی ادامه داد: وزیر بهداشت به حوزه انتخابیه بنده آمده بود، ولی در شبکه های اجتماعی از جمله اخبار ساعت ۲۰:۳۰ مطالبی منتشر شد که از نظر من ظلم به ایشان بود. بنده همراه ایشان حضور داشتم و وظیفه خود می‎دانم که این نکته را بگویم، حدود ۴۰ سال است که در منطقه خاتم، هیچ وزیر بهداشتی حضور نیافته است.اما ایشان در بین مردم حضور یافتند و برخورد مهربانی با آنها داشتند و مشکلات آنها را شنیدند.  متاسفانه قسمت مزاح انتخاب شده و چهره و زحمات ایشان را پایمال کردند.

نماینده مردم بافق تاکید کرد: من اعلام می‌کنم که وزیر بهداشت برخورد مناسبی با مردم داشته است. ایشان چند وقت پیش در مجلس شورای اسلامی با یکی از نمایندگان برخورد نامناسبی داشت که بنده نسبت به آن اعتراض کردم،  ولی امروز در حق ایشان ظلم شده است.

 علی مطهری که ریاست جلسه را بر عهده داشت، خطاب به صباغیان گفت: از حق وزیر بهداشت دفاع کردید ممنون هستم. این خاصیت فضای مجازی است و همه به آن واقف هستیم.

جلسه علنی شبکه های اجتماعی فضای مجازی مجلس شورای اسلامی وزیر بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر