کد خبر: 668868 A

بطحایی در گفت‌وگو با ایلنا:

وزیر آموزش و پرورش گفت: من به بخش تجهیزاتی دستور ویژه‌ای دادم مبنی براینکه تجهیزات مدارس کرمانشاه به صورت ویژه ارسال شود.

سیدمحمد بطحایی در گفتگو با خبرنگار ایلنا, در خصوص آخرین برنامه‌هایی که برای رسیدگی و بهبود وضعیت مدارس کرمانشاه اجرایی شده است، گفت: مدارس کرمانشاه از نظر فضا جزئی از مدارسی است که مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

وی افزود: من به بخش تجهیزاتی دستور ویژه‌ای دادم مبنی براینکه تجهیزات مدارس کرمانشاه به صورت ویژه ارسال شود.

بطحایی تاکید کرد: دستور ویژه مبنی بر ارسال تجهیزات نهایتا تا پایان مهر ماه اجرایی می‌شود و تجهیزات مورد نیاز مدارس کرمانشاه ارسال می‌شود.

وی در خصوص جمع‌آوری کتاب‌های کمک آموزشی پایه دوازدهم, اظهار داشت: ما برای کتاب‌های کمک آموزشی پایه دوازدهم کاری انجام نداده‌ایم.

وزیر آموزش و پرورش با تاکید براینکه با وجود وضعیت فعلی کنکور نمی‌توان با روند مافیا در خصوص کتابهای کمک آموزشی برخوردی کرد, خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت فعلی کنکور هرگونه برخورد با افرادی که از این فضا سواستفاده می‌کنند، بسیار سخت خواهد بود.

وی اذعان داشت: روش اول برای برخورد با افرادی که از فضا سواستفاده می‌کنند و در نهایت اصلاح امور, تجدیدنظر در خصوص روش کنکور است. 

بطحایی اضافه کرد: به تدریج روش برگزاری کنکور در حال تغییر است و تلاش داریم سهم پیشینه تحصیلی دانش‌آموزان را افزایش دهیم و حتما در این صورت  فشارها به دانش‌آموزان خصوصا در کلاس‌های کنکور کاهش پیدا خواهد کرد. 

وزیر آموزش پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر