کد خبر: 664938 A

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: طرح ممنوعیت انتخاب یا انتصاب مقامات و مدیران دارای تابعیت مضاعف و مرتبط با کشورهای خارجی به تصویب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نرسید.

به گزارش ایلنا، علی نجفی خوشرودی در توضیح نشست امروز کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در نشست مذکور پس از تبادل اخبار و تحولات، بررسی یک لایحه و دو طرح در دستورکار قرار گرفت.

وی ادامه داد: طرح ممنوعیت انتخاب یا انتصاب مقامات و مدیران دارای تابعیت مضاعف و مرتبط با کشورهای خارجی به تصویب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نرسید و توصیه شد با طرح‌‌‌ها و لوایح دیگری که در سایر کمیسیون‌‌‌ها دنبال می‌‌‌شود، تجمیع و یک قانون کامل تهیه و تصویب شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه لایحه عضویت سازمان فضایی ایران در فدراسیون بین‌‌‌‌المللی فضانوردی به تصویب اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی رسید. 

نجفی خوشرودی اضافه کرد: همچنین در این نشست طرح راه‌‌‌اندازی و استفاده از پیام‌‌رسان‌‌‌های مالی و انعقاد پیمان‌‌‌های پولی دوجانبه و چندجانبه در تجارت خارجی و طرح ممنوعیت انتخاب یا انتصاب مقامات و مدیران دارای تابعیت مضاعف و مرتبط با کشورهای خارجی به تصویب نرسید و توصیه شد با طرح‌‌‌ها و لوایح دیگری که در کمیسیون‌‌های دیگر مجلس دنبال می‌‌‌شود، تجمیع و یک قانون کامل تهیه و تصویب شود.

وی یادآور شد: در ادامه این نشست، مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح گزارشی از اقدامات مهارت آموزشی سربازان وظیفه ارائه کردند.

علی نجفی خوشرودی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر