کد خبر: 631747 A

نماینده سلماس:

نماینده مردم سلماس گفت: برخی از همکاران یا برخی رسانه‌ها اخیرا در خصوص دو تابعیتی‌ها حرف‌هایی را در مجالس می‌زنند ، قطع به یقین در خصوص دو تابعیتی‌ها هم دولت پاسخ داد و هم معاونت حقوقی رئیس‌جمهور اما اگر دوستان سندی در این رابطه دارند که فلان شخص دو تابعیتی است اعلام کنند.

به گزارش ایلنا، در جریان صحن علنی امروز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، شهروز برزگر در نطق میان دستور خود  گفت: برخی از همکاران یا برخی رسانه ها اخیرا در خصوص دو تابعیتی ها حرف هایی را در مجالس  می زنند ، قطع به یقین در خصوص دو تابعیتی ها هم دولت پاسخ داد و هم معاونت حقوقی رئیس جمهور اما  اگر دوستان سندی در این رابطه دارند که فلان شخص دو تابعیتی است اعلام کنند. ضمن اینکه برخی در خصوص دو تابعیتی ها در مجالس تشویش اذهان عمومی کرده و عوام فریبی می کنند، افرادی که مدعی دو تابعیتی بودن فردی هستند باید اعلام کنند که فلان شخص یا فلان مقام با ذکر سند دارای دو تابعیت است.

نماینده مردم سلماس افزود: چندین بار گفته‌ام و باز هم می‌گویم چراغی که به خانه روا است به مسجد حرام است، آب کشاورزی سد زولا برای مردم شهرستان سلماس است. دوستان و همکاران گرامی در خصوص سد زولا رای به تحقیق و تفحص دادند اما برخی با ذهن های اجاره ای بدون اینکه این تحقیق و تفحص انجام شود شروع به اظهارنظر می کنند.

وی تصریح کرد:روستاهای زولا و دیگر روستاهای حوزه انتخابیه دارای حق آبه هستند و افرادی که دم از عدالت می زنند بویی از آن نبرده اند در حالی که این شهرستان با کم آبی دست به گریبان است اما صحبت از انتقال آب زده می شود. تکمیل پایاب سدهای حوزه انتخابیه از سوی دولت لازم است، راه های روستایی شهرستان سلماس باید مورد توجه وزیر راه و شهرسازی قرار بگیرد.

برزگر خاطر نشان کرد: شهر شطرنجی سلماس به عنوان اولین شهر شطرنجی ایران خیابان های مساعد ندارد و شهرداری در پرداخت حقوق و مزایای کارکنان خود بازمانده و نیاز مبرم به بودجه های ملی دارد تا وضعیت خیابان های شهرستان سلماس بهبود یابد.

وی در پایان خطاب به وزیر جهاد کشاورزی گفت: وزیر باید به فکر کم آبی محصولات باغی شهرستان سلماس باشد.

نماینده مردم سلماس در مجلس افزود: کوتاه ترین و امن ترین راه مرز بین ایران و ترکیه شهرستان سلماس است و این شهرستان باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد تا محرومیت های آن رفع شود

رئیس جمهور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر