کد خبر: 606767 A

کمالی‌پور در گفت‌وگو با ایلنا:

نماینده جیرفت تاکید کرد: با معرفی وزرای پیشنهادی آنچه برای نمایندگان مجلس اولویت خواهد داشت برنامه توانمندی وزرا در حل مشکلات است نه زد و بندهای سیاسی یا گروهی.

یحیی کمالی‌پور، عضو فراکسیون مستقلین در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، با اشاره به اینکه بر اساس شنیده‌ها  معرفی محمد شریعتمداری برای تصدی وزارت کار از سوی رئیس‌جمهور قطعی شده است، تاکید کرد: سپردن کار و امور به افراد کاردان و خبره در شرایط فعلی کشور ضرورتی انکار ناپذیر است که مجلس حتما این مهم را مورد توجه قرار خواهد داد.

وی با بیان اینکه همه ما می‌دانیم که شرایط اقتصادی کشور بسیار وی‍ژه‌ای است، خاطرنشان کرد: در این شرایط نباید با نگاه سیاسی یا غرض سیاسی برخی از مدیران را که سال‌هاست در رده‌های ارشد مدیریتی کشور صاحب نام هستند، از گردونه مدیریتی کشور بیرون راند بلکه مجلس باید با حسن اعتماد به آنها مسیر را  برای حل مشکلات  اقتصادی باز کند تا دغدغه‌های مردم در امور اقتصادی کشور که چند ماه است، معطل مانده پاسخ مناسبی داده شود.

عضو فراکسیون مستقلین با بیان اینکه بزودی وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور برای تصدی وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اقتصاد رسما به مجلس معرفی می‌شوند، گفت: با معرفی وزرای پیشنهادی آنچه برای نمایندگان مجلس اولویت خواهد داشت برنامه توانمندی وزرا در حل مشکلات است نه زد و بندهای سیاسی یا گروهی. 

 این عضو فراکسیون امید ادامه داد: مجلس باید به دور از پیش داوری مصالح مردم و کشور را در نظر گیرد و به افرادی برای سکانداری وزارت‌خانه‌های مذکور رای اعتماد دهد که دغدغه حل مشکلات مردم را دارند.

حسن روحانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر