کد خبر: 578861 A

امیری در گفت و گو با ایلنا:

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در خصوص جلسه روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس با رئیس‌جمهور گفت: جلسه اخیر در فضایی خوب و صمیمی انجام گرفت و در تلاش هستیم این جلسات ادامه پیدا کند.

حسینعلی امیری در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایلنا،‌ در پاسخ به این سوال که  برخی‌ معتقدند  تعدادی از نمایندگان مجلس در تحریک اعتراض‌های اخیر  نقش داشتند، آیا چنین موضوعی صحت دارد یا خیر، گفت: من  تا حالا چنین چیزی نشنیدم و به همین دلیل نمی‌توانم  در این خصوص اظهارنظری داشته باشم .

وی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی دارای یک ساختار قانونی است، هیات نظارت بر رفتار نمایندگان وجود دارد و رسیدگی به این موضوعات در صلاحیت آنان است.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور درباره جلسه روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس با رئیس‌جمهور گفت: جلسه بسیار خوبی بود، روسای این کمیسیون‌ها در یک فضای صمیمی و دوستانه درباره مسائل ملی و مسائلی که در حوزه کمسیون‌های  مربوطه بود، اظهارنظر و پیشنهادهای خود را مطرح کردند.

امیری ادامه داد: آقای رئیس‌جمهور هم نقطه نظرات دولت ، شرایط کشور ، منابعی که باید برای توسعه در نظر گرفته شود و درباره  لایحه بودجه نظرات خود را مطرح کرد.

وی تاکید کرد: جلسه در فضایی خوب و صمیمی انجام گرفت کل صحبت‌های روسای محترم کمیسیون‌ها ثبت و ضبط شده است و  به بخش‌های تخصصی مرتبط در دولت فرستاده خواهد شد.

معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در پاسخ به این سوال که جلسات روسای کمیسیون‌ها با روحانی ادامه خواهد داشت یا خیر گفت: انشاالله،‌ تلاش ما بر این است که این جلسات ادامه پیدا کند.

حسینعلی امیری تجمعات مردمی معاون پارلمانی رئیس جمهور اعتراضات مردمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر