کد خبر: 559692 A

صادقی در توئیتر:

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی به تشریح بازدیدش از مناطق زلزله‌زده پرداخت و یادآور شد: یکی از اولویت‌های مهم در شرایط پسازلزله راه‌اندازی مدارس به هر صورت ممکن است. دانش‌آموزان سرگرم آموزش شوند، زندگی به شهر و روستا باز می‌گردد.

به گزارش ایلنا،‌ محمود صادقی در توییتر خود با اشاره به ضرورت راه‌اندازی مدارس در مناطق زلزله‌زده و نظارت بر فروش تراکم ساختمان نوشت: یکی از اولویت‌های مهم در شرایط پسازلزله راه‌اندازی مدارس به هر صورت ممکن است. دانش‌آموزان سرگرم آموزش شوند، زندگی به شهر و روستا باز می‌گردد. دیروز وزیر آموزش و پرورش اطمینان دادند از ابتدای هفته آینده مدارس را راه‌اندازی خواهند کرد. امیدوارم تعطیلات پیش‌رو همه چیز را به محاق نبرد.

وی در توییت دیگری اظهار داشت: امروز از منطقه زلزله‌زده ثلاث باباجانی بازدید کردیم؛ ساختمان‌ها و مدارس اکثرا تخریب شده یا آسیب جدی دیده‌‌اند. مردمِ قانع، خونگرم و با مناعت طبعِ اینجا می‌گویند: هیچی نمی‌خواهیم فقط چادر! چادر! چادر ...!

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: یک ساختمان زلزله در جوانرود؛ مثل آکاردئون روی هم جمع شده! اهالی گفتند خوشبختانه یک نفر هم اینجا مصدوم نشده! جای شکرش باقی است. اما ناگفته پیداست که این صحنه محصول تراکم‌فروشی، ضعف و فساد در مدیریت شهری و حرص و آز مالک (یکی مثل من و تو) است.

photo_۲۰۱۷-۱۱-۱۴_۰۷-۰۵-۴۶

 

 

محمود صادقی زلزله کرمانشاه زلزله در کرمانشاه زمین لرزه در کرمانشاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر