کد خبر: 559489 A

دبیرکل مجمع تقریب مذاهب:

دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: شما جوانان کشورهای اسلامی اگر خوب عمل کنید، نسل جوان اروپا و امریکا را هم می‌توانید به دنبال خود بکشانید.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا ، آیت‌الله محسن اراکی در حاشیه سی و دومین کنفرانس بین‌المللی وحدت در نشست با دانشجویان جهان اسلام گفت: خشونت روزافزون علیه مسلمانان و تندروی‌ها نشانه آن است که دشمنان احساس سقوط و رسیدن به پایان راه می‌کنند.

وی افزود: نیرویی که امام زمان با کمک آنها دنیا را فتح می‌کند شما جوان‌ها هستید که نشاط مسئولیت‌آور دارید و خدا نصرتش را بر شما نازل می‌کند.

آیت‌الله اراکی گفت: جوان‌ها متن و بقیه در حاشیه هستند. آنچه از ما برمی‌آید فقط انتقال تجربیات است و الا میدان متعلق به جوانان است. ان‌شاالله طرح‌هایتان را برای کنفرانس سال آینده مطرح کنید، چون شما بهتر می‌توانید در جهان اسلام وحدت ایجاد کنید. شما اگر خوب عمل کنید، نسل جوان اروپا و امریکا را هم می‌توانید به دنبال خود بکشانید.

دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی گفت: ما می‌خواهیم با امکانات کم، کارهای بزرگ انجام دهیم. هرجا خواستیم بر خودمان تکیه کنیم، شکست خوردیم اما هر جا به خدا توکل کردیم پیروز شدیم.

دبیرکل مجمع تقریب مذاهب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر