کد خبر: 524715 A

کواکبیان در تذکری:

عضو هیات رییسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در تذکری با اشاره به اعتصاب غذایی حجت الاسلام والمسلمین مهدی کروبی ، از رییس جمهور درخواست کرد تا موضوع پیگیری کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مصطفی کواکبیان در دقایق پایانی نشست علنی مجلس شورای اسلامی در تذکری با بیان اینکه قصد داشته درباره برخی مسایل تهران صحبت کند اما انتشار خبری نگران کننده موجب تغییر موضوع تذکرش شده اعلام کرد: قصد داشتم دو دقیقه زمان خود را درباره حوزه انتخابیه تهران صحبت کرده و ضمن تشکر از تغییر نام بخشی از اتوبان نیایش به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی مسایلی در خصوص برج غول آسایی که درست شده صحبت کنم .

نماینده مردم تهران گفت: با این حال خبری شنیدم و قصد دارم از جناب آقای دکتر روحانی رییس جمهور عزیزمان بخواهم که اگر پخش خبر اعتصاب غذای آقای کروبی جدی است موضوع را پیگیری کند .

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد : رییس جمهوری همچنین آقای دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت را بفرستند که موضوع را پیگیری کند. و وزیر اطلاعات را بفرستند که این موضوع که نیروهای امنیتی داخل خانه باشند یا بیرون را حل کنند.

حسن روحانی مصطفی کواکبیان مهدی کروبی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر