کد خبر: 508370 A

پارسایی به ایلنا خبر داد:

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه مجمع عمومی این فراکسیون به‌منظور دریافت نظرات اعضاء درمورد نحوه تعامل با دولت و چگونگی تشکیل کابینه دوازدهم خبر داد.

بهرام پارسایی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به تلاش فراکسیون امید برای تعامل هرچه بیشتر با دولت اعلام کرد: باتوجه به این‌که فراکسیون امید در جریان انتخابات با انسجام کامل در کنار آقای روحانی و دولت بوده، قصد داریم با حضوری فعال در راستای منافع ملی و عملی شدن مطالبات ۲۴ میلیون رای‌دهنده رییس‌جمهور منتخب، اقدام کنیم.

او گفت: در این راستا علاوه بر تشکیل کمیته تعامل ۵ نفره فراکسیون امید، رایزنی‌ با مسئولان دولتی را در دستور کار قرار دادیم.

سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی همچنین از برگزاری جلسه مجمع عمومی این فراکسیون خبر داد و گفت: بر این اساس، جلسه مجمع عمومی فراکسیون امید صبح روز یکشنبه، ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه و پیش از آغاز جلسه علنی مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد.

پارسایی خاطرنشان کرد: در این جلسه قرار است درباره نحوه تعامل و همکاری با دولت بحث و تبادل‌نظر کنیم و همچنین نظر اعضای فراکسیون امید را در این راستا دریافت کنیم تا از طریق کمیته تعامل ۵ نفره فراکسیون در جلساتی که با اعضای دولت و آقای روحانی خواهیم داشت، انتقال دهیم.

بهرام پارسایی مجمع عمومی فراکسیون امید کابینه دوازدهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر