کد خبر: 474556 A

نوبخت در پاسخ به ایلنا:

سخنگوی دولت درباره پیشنهاد بقایی برای مناظره با رئیس‌جمهور اظهار کرد: حتما اگر لازم شد می‌گویم کارشناسان پاسخ ایشان را بدهد. هرکسی سوالی دارد کارشناسان قطعا پاسخ خواهند داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایلنا، محمدباقر نوبخت درباره پیشنهاد بقایی برای مناظره با رئیس‌جمهور اظهار کرد: حتما اگر لازم شد می‌گویم کارشناسان پاسخ ایشان را بدهد. هرکسی سوالی دارد کارشناسان قطعا پاسخ خواهند داد.

نوبخت در پاسخ به سوال ایلنا در مورد اظهارات اخیر بقایی مبنی بر افزایش یارانه‌ها و واگذاری معادن و جنگلها به مردم عنوان کرد: کسانی که ادعا می‌کنند یارانه‌ها را چند برابر می‌کنند باید بگویند از کجا می‌خواهند این پول‌ها را بیاورند. اگر کسی خواهان گفت‌وگو و مناظره است کارشناسان جواب می‌دهند حتی آن را نیز به صورت زنده پخش خواهیم کرد.

او افزود: رییس جمهور وقت زیادی ندارند و مشغله‌های فراوانی دارند این که هرکسی حرفی بگوید پاسخ دهد.

بازداشت فعالان رسانه‌ای موجب نگرانی دولت شده است

سخنگوی دولت در پاسخ به این سوال که فکر نمی‌کنید بازداشت فعالان رسانه‌ای و ادمین‌های کانال‌های تلگرامی در آستانه انتخابات منجر به امنیتی شدن فضای انتخاباتی شود، گفت: بازداشت‌ها موجب نگرانی دولت شده است. رییس‌جمهور به وزیر کشور در این مورد دستور داده که در حال انجام است و گزارش ارائه خواهد شد. رییس جمهور تاثر خود را نسبت این موضوع عنوان کردند.

محمدباقر نوبخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر