کد خبر: 426899 A

سروش در غرفه ایلنا:

ایلنا: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: باتوجه به رایی که مجلس علی‌رغم همه فضاسازی منفی به سه وزیر پیشنهادی داد، بعید است استیضاح طیب‌نیا رای بیاورد.

ابوالفضل سروش در حاشیه بیست و دومین نمایشگاه بین‌اللملی مطبوعات و خبرگزاری‌ها با حضور در غرفه ایلنا با اشاره به تلاش برخی از اصولگرایان مجلس برای استیضاح وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: استیضاح حق نمایندگان است و همین که ده نفر از نمایندگان متقاضی استیضاح یکی از وزرا باشند، می‌توانند در این راستا اقدام کنند اما طرح استیضاح در این مقطع زمانی که هنوز چند روزی از آغاز به‌کار سه وزیر جدید نگذشته درست نیست.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که برخی استیضاح‌ها با انگیزه‌های غیرتخصصی مطرح می‌شود، در پاسخ به سوالی درباره احتمال موفقیت استیضاح طیب‌نیا اعلام کرد: به نظر می‌رسد این استیضاح به نتیجه نرسد.

سروش ادامه داد: باتوجه به رایی که مجلس علی‌رغم همه فضاسازی منفی به سه وزیر پیشنهادی داد، بعید است که تلاش نمایندگان برای استیضاح طیب‌نیا به نتیجه برسد و این استیضاح رای بیاورد و این اقدام‌ها صرفاً وقت مجلس و جامعه را تلف می‌کند.

ابوالفضل سروش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر