کد خبر: 376908 A

ابطال انتخابات اهر و هریس؛

ایلنا: سخنگوی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات از راهیابی محمداسماعیل سعیدی به مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر و همچنین ابطال انتخابات در حوزه انتخابیه اهر و هریس خبر داد.

به گزارش ایلنا، سیامک ره‌پیک سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات اظهار داشت: در جلسه امروز شورای نگهبان، پس از بررسی گزارش بازشماری آرای حوزه انتخابیه تبریز، آذرشهر و اسکو، ۳ نفر نخست این حوزه انتخابیه ابقا و ۲ نفر چهارم و پنجم این حوزه جابه‌جا شدند.

او افزود: بنا بر نتایج بازشماری آرا در حوزه انتخابیه تبریز، محمداسماعیل سعیدی به عنوان منتخب چهارم این حوزه به مجلس دهم راه یافت و علیرضا منادی‌سپیدان از راهیابی به مجلس بازماند.

ره‌پیک که با صداوسیما گفت‌وگو می‌کرد، اظهار داشت: آقایان محمدحسین فرهنگی و شهاب‌الدین بیمقدار و خانم زهرا ساعی دیگر منتخبان مرحله دوم انتخابات مجلس از این حوزه انتخابیه هستند که به مجلس راه یافته‌اند.

حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر صاحب ۶ کرسی در مجلس شورای اسلامی است که در مرحله نخست انتخابات مجلس که ۷ اسفندماه در سراسر کشور برگزار شد، آقایان مسعود پزشکیان و احمد علیرضابیگی موفق شدند به خانه ملت راه یابند.

محمد اسماعیل سعیدی انتخابات تبریز سیامک ره پیک بیت الله عبداللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر