کد خبر: 366245 A

امیری در گفت‌وگو با ایلنا؛

ایلنا: سخنگوی وزارت کشور گفت: قرار شد دوستان ما در وزارت کشور سابقه موضوعی را که آقای مطهری می‌گویند برای ما بیاورند تا آن بررسی کنیم.

حسینعلی امیری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا، در پاسخ به این سوال که پرونده رسانه‌هایی که در دوره انتخابات اقدامات تبلیغاتی انجام دادند به کجا رسید، عنوان کرد: آنچه وظیفه ما است این است که هر کجا دیدیم از امکانات دولتی در امر انتخابات استفاده یا سوءاستفاده می‌شود به قوه قضاییه اعلام کنیم این کار را ما انجام دادیم اینکه در این قوه پرونده‌ها دچار چه سرنوشتی شدند را باید از دستگاه قضایی سوال کنید.

وی درباره نامه مطهری در خصوص سابقه صدور اعتبار نماینده نیشابور علیرغم مخالفت شورای نگهبان توسط وزارت کشور وقت یادآور شد: باید در این مورد قدری صبوری کنیم ببینیم این کار به کجا می‌رسد، من با آقای مطهری دیروز صحبت کردم و این موضوع را به بنده هم گفت قرار شد دوستان ما در وزارت کشور سابقه این مساله را برای ما بیاورند تا سابقه این اتفاق را بررسی کنیم.

سخنگوی وزارت کشور در پاسخ به این سوال که چند نفر از اعضای شورای نگهبان با صدور اعتبارنامه خالقی مخالفت کردند، خاطرنشان کرد: از بحث‌های داخلی شورای نگهبان اطلاعی ندارم.

 

حسینعلی امیری مینو خالقی ابطال رای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر