کد خبر: 348821 A

کاویانی در گفت‌وگو با ایلنا:

ایلنا: رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان قم، تأکید کرد: لیست قطعی و نهایی اصلاح طلبان قم در انتخابات مجلس دهم، آقایان لاریجانی، بنایی و شادنوش هستند و مابقی لیست‌هایی که از قول اینجانب اعلام شده تکذیب می‌شود.

ابوالفضل کاویانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در قم، در پاسخ به این سؤال که تکلیف لیست انتخاباتی مورد حمایت اصلاح‌طلبان استان قم در انتخابات مجلس دهم چه شد، اظهار داشت: آقایان علی لاریجانی، حجت الاسلام و المسلمین علی بنایی و نصرت‌الله شادنوش، لیست قطعی و نهایی اصلاح‌طلبان قم بوده و این لیست هم برگشت‌ناپذیر است. 

او در پاسخ به این سؤال که بیانیه‌ای که با سربرگ شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان قم، به تاریخ ۹۴/۱۱/۲۸ و با امضای شخص شما (ابوالفضل کاویانی) در گروه‌های تلگرامی منتشر می‌شود و آقایان لاریجانی، جعفری و نجفی را کاندیداهای اصلاح طلبان قم معرفی می‌کند، چیست؟ گفت: بنده امضای چنین بیانیه‌ای را تکذیب می‌کنم چرا که بنده به هیچ وجه چنین بیانیه‌ای را امضا نکردم و ان‌شاءالله در چند ساعت آینده نیز بیانیه رسمی شورای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان استان قم صادر می‌شود. 

رئیس شورای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان استان قم، تأکید کرد: همه رایزنی‌ها صورت گرفته و در ‌‌نهایت لیست سه نفره اصلاح‌طلبان استان قم با معرفی آقایان علی لاریجانی، علی بنایی و نصرت‌الله شادنوش بسته شد. 

شرح چگونگی رسیدن به لیست نهایی اصلاح طلبان در قم

محمد محرابی دبیر حزب وفاق ایران در استان قم و عضو شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان قم نیز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، اظهار داشت: برای ارائه و معرفی لیست انتخاباتی مورد حمایت اصلاح طلبان استان قم، جلسات و نشست‌های متعددی داشتم و در ‌‌نهایت در دو جلسه پایانی نسبت به این موضوع تصمیم گیری شد. 

او افزود: در جلسه چهارشنبه شب ۹۴/۱۱/۲۸ و طی برنامه‌ریزی‌هایی، برخی دوستانِ آقای جعفری، به یکباره ایشان را به جلسه آوردند و افراد جلسه تحت تأثیر قرار گرفته و رأی‌گیری در خصوص معرفی کاندیدا‌ها صورت گرفت که همان شب کاندیداهایی معرفی شدند، اما شب بعد از آن و در جلسه نهایی ۹۴/۱۱/۲۹، اکثریت قریب به اتفاق اعضای شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان استان قم مجددا تشکیل جلسه دادند و با اکثریت آرا، ابتدا رأی شب گذشته خود را ملغی کردند و در حضور آیت الله موسوی تبریزی دبیر کل محترم مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم که مورد احترام همه اعضای شورای سیاستگذاری هم هستند، رأی گیری شد و بر اساس تصمیم نهایی، آقایان علی لاریجانی، علی بنایی و نصرت الله شادنوش حائز اکثریت آرا برای قرار گرفتن در لیست اصلاح طلبان قم شدند که این تصمیم اعضای شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان قم صورت جلسه شد؛ این تمام ماجرای چگونگی ارائه لیست اصلاح‌طلبان استان قم است و بقیه مسائلی که اخیرا مطرح شده، چیزی جز جوسازی نیست.

ابوالفضل کاویانی انتخابات قم اصلاح طلبان قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر