کد خبر: 335737 A

سقای بی‌ریا در جمع خبرنگاران:

ایلنا: عضو هیات رئیسه جبهه پایداری گفت: آقای لاریجانی به احتمال زیاد در لیست ائتلاف اصولگرایان نیستند و خودشان هم گفته بودند که به ائتلاف نمی‌پیوندند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قم، حجت‌الاسلام والمسلمین ناصر سقای بی‌ریا که صبح امروز با حضور در دبیرخانه خبرگان رهبری در قم در آزمون اجتهاد مجلس خبرگان شرکت کرده بود٬ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آزمون خوبی با کیفیت مطلوب برای داوطلبان کاندیداتوری در مجلس خبرگان برگزار شد و شورای نگهبان در برگزاری این آزمون به وظیفه‌اش عمل کرد.

عضو هیات رئیسه جبهه پایداری در خصوص لیست احتمالی این تشکل اصولگرا در انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قم گفت: جبهه پایداری تابع تصمیم ائتلاف بزرگ اصولگرایان است و لیست موازی ارائه نمی‌کند.

سقای بی‌ریا در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا٬ مبنی بر اینکه اگر آقای لاریجانی در لیست ائتلاف اصولگرایان باشد٬ باز هم جبهه پایداری از آن لیست حمایت خواهد کرد٬ گفت: آقای لاریجانی به احتمال زیاد در لیست ائتلاف اصولگرایان نیستند و خودشان هم گفته بودند که به ائتلاف نمی‌پیوندد.

وی افزود: ما آقای ذوالنور را یک اصولگرای واقعی می‌دانیم و خود را ملزم به حمایت از ایشان می‌بینیم و فکر می‌کنم لیست ائتلاف اصولگرایان شامل آقایان ذوالنور، آشتیانی و امیرآبادی شود.

این شاگرد برجسته آیت‌الله مصباح در پاسخ به این سوال اگر آقای علی بنایی دبیر جبهه پیروان امام و رهبری قم جایگزین یکی از این سه نفری را نام بردید در لیست ائتلاف اصولگرایان قرار گیرد، آیا باز هم جبهه پایداری خود را ملزم به حمایت از آن لیست می‌بیند و لیست موازی ارائه نخواهد کرد؟ گفت: ما ملتزم به تصمیم‌های بزرگ ائتلاف اصولگرایان هستیم.

ناصر سقای بی ریا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر