کد خبر: 327270 A

معاون فرهنگی وزارت بهداشت:

ایلنا: معاون فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت گفت: رئیس جمهور روز دانشجو به احتمال خیلی زیاد به دانشگاه صنعتی شریف می‌رود و در حضور دانشجویان این دانشگاه سخنرانی خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، محمد رضا فراهانی با اعلام این خبر اظهار داشت: رییس جمهور در روز ۱۶ آذرماه سال جاری مصادف با روز دانشجو به احتمال خیلی زیاد به دانشگاه صنعتی شریف می‌رود و مراسم ملی روز دانشجو در این دانشگاه بزرگ کشور برگزار خواهد شد.

وی افزود: در روز دانشجوی امسال در حضور رییس جمهور علاوه بر دانشجویان فعال در تشکل‌های دانشجویی، فعالان دانشجویی کانون‌های فرهنگی، شوراهای صنفی، انجمن‌های علمی و نشریات دانشجویی به ارائه نظرات و مطالبات خود خواهند پرداخت.

فراهانی با اشاره به نقش بی‌بدیل جنبش‌های دانشجویی در مقاطع مختلف تاریخ انقلاب اسلامی، تصریح کرد: در دوران جنگ تحمیلی و همچنین پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دانشجویان نقش بسیار مهمی در تأمین نیاز‌ها، بازسازی کشور و حفظ استقلال کشور داشتند.

معاون وزیر بهداشت با تأکید بر نقش‌آفرینی دانشگاه بر تحولات جاری کشور، خاطر نشان کرد: مراکز علمی و دانشگاهی در شرایط خاص و حساس کنونی می‌توانند مسئولان را درحل چالش‌های پیش رو یاری دهند و به پویایی فرهنگی و رشد و اعتلای علمی کشور کمک کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت فرهنگی، دانشجویی و امور مجلس وزارت بهداشت، آیین گرامیداشت روز دانشجو در سال گذشته با حضور دانشجویان نخبه همه دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی با محوریت وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد که به گفته اکثر صاحبنظران و دانشگاهیان یکی از پرشور‌ترین، منظم‌ترین و کم‌ حاشیه‌ترین مراسمات ملی روز دانشجو تاکنون در سال گذشته برگزار شده است.

حسن روحانی روز دانشجو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر