کد خبر: 1230216 A

شهرام ایرانی:

امیر دریادار ایرانی گفت: عملیات بیت‌ا‌لمقدس یکی از بزرگترین عملیات‌های دفاع مقدس است که به‌طور مشترک انجام و با همکاری، همدلی و بسیج همه نیروها به ثمر رسید.

به گزارش ایلنا، امیر دریادار شهرام ایرانی، فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به در پیش بودن سالروز آزادسازی خرمشهر گفت: عملیات بیت‌المقدس یکی از بزرگترین عملیات‌های دفاع مقدس است که به‌طور مشترک انجام و با همکاری، همدلی و بسیج همه نیروها به ثمر رسید و طی آن خرمشهر از لوث وجود دشمن بعثی پاکسازی شد.

وی نقش تکاوران نیروی دریایی ارتش را در آزادسازی خرمشهر قابل توجه عنوان و تصریح کرد: از آنجا که تکاوران نیروی دریایی ارتش در خرمشهر پایگاه رزمی داشتند و در واقع این شهر محل استقرار و اجرای مأموریت و آموزش‌شان بود، اشراف اطلاعاتی خوبی نسبت به معابر و مسیرهای منتهی به خرمشهر داشتند و توانستند اطلاعات به‌روزتری را در اختیار یگان‌های عمل‌کننده قرار دهند و در صحنه عملیات نیز مثمرثمر واقع شوند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تاکید کرد: تکاوران نیروی دریایی ارتش در روزهای نخست تجاوز رژیم بعثی نیز توانستند با هدایت نیروهای مردمی ۳۴ روز مقاومت جانانه‌ای از خود در منطقه نشان دهند و با اجرای عملیات‌های شبانه و ایذایی موتور پیشروی دشمن را متوقف کنند.

امیر دریادار ایرانی خاطرنشان کرد: بدون تردید امنیت امروز در سایه جانفشانی شهدا و جانبازان و رزمندگان اسلام به دست آمده و بر ما واجب است که همواره خدمات جامعه ایثارگری کشور را گرامی بداریم و تلاش کنیم تا ادامه‌دهنده راه و مسیر نورانی آنها باشیم.

انتهای پیام/
دریادار ایرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر