کد خبر: 1182350 A

امیر سرتیپ دوم رضا خواجه:

فرمانده گروه پدافند هوایی شهید پوردست بندرعباس گفت: تمام دوستان و دشمنان بدانند که چشمان همیشه بیدار نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران هرگز از ریزترین پرنده معاند غافل نیست و مدافعان آسمان بر سر منافع کشور هیچ گونه تعارفی با هیچ کس و هیچ کشوری ندارند.

به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ دوم رضا خواجه فرمانده گروه پدافند هوایی شهید پوردست بندرعباس در تمرین نظامی اقدام سریع، که برای بالا بردن سطح آمادگی و عکس العمل در گروه پدافند هوایی شهید پوردست انجام شد گفت: نیروهای مسلح باید هر لحظه در اوج آمادگی باشند و در مقابل تمام تهدیدات  داخلی و خارجی اقدامِ به موقع انجام دهند.

وی تصریح کرد: با اتکا به خداوند متعال و داشتن آمادگی لازم، تمام دشمنان این مرز و بوم را نا‍‍امید می‍کنیم و جمهوری اسلامی ایران اکنون این برتری را دارد و تمام دشمنان از ویژگی‍های دفاعی ما مطلع هستند.

امیر سرتیپ دوم خواجه افزود: تمام دشمنان می‌دانند که اگر ایران حرف از قدرت و موشک به میان می آورد سخن از واقعیت می گوید آنان از قدرت دفاعی ایران آگاه هستند وگرنه تا الان بارها مورد حمله قرار گرفته بودیم.

وی خاطرنشان کرد: تمام دوستان و دشمنان باید بدانند که چشمان همیشه بیدار نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران هرگز از ریزترین پرنده معاند غافل نیست و مدافعان آسمان بر سر منافع کشور هیچ گونه تعارفی با هیچ کس و هیچ کشوری ندارند.

 

انتهای پیام/
پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی اران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر