کد خبر: 1162940 A

بابایی:

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: سند دیجیتال گامی به سوی مدرن‌سازی و توانمندسازی است و تحولی عظیم به لحاظ نحوه ارائه خدمات به متقاضیان خلق خواهد کرد.

به گزارش ایلنا، حسن بابایی معاون رئیس قوه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در دومین جلسه شورای عالی تحول و تعالی با محوریت «تشریح راهبردهای سند تحول دیجیتال در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور»، بر هوشمندسازی تمام فرآیندها تاکید و بیان کرد: با به اجرا گذاشتن سند تحول دیجیتال، سازمان ثبت اسناد به سمت و سوی مدرنیزاسون پیش خواهد رفت.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با بیان اینکه سند تحول وضعیت سازمان را از لحاظ دیجیتال به تصویر می‌کشد گفت: طرح سند تحول دیجیتال با همفکری مدیران سازمان و مجریان این سند طراحی گردیده که با زبانی گویا و شفاف چشم انداز سازمان را در سال‌های آتی به تصویر می‌کشد.

وی با بیان این نکته که سند دیجیتال گامی به سوی مدرن‌سازی و توانمندسازی است و تحولی عظیم به لحاظ نحوه ارائه خدمات به متقاضیان خلق خواهد کرد، اظهار کرد: سند دیجیتال که در حال حاضر نسخه اولیه آن تهیه گردیده، با بهره گیری از خرد جمعی و رفع ابهامات در اسرع وقت به مرحله عملیاتی خواهد رسید.

بابایی یکی از اهداف مهم سازمان ثبت اسناد و املاک کشور را توسعه سند رسمی و ترغیب متقاضی عنوان کرد و بیان داشت: سند دیجیتال باید این مهم را به ظهور برساند.

معاون رئیس قوه قضاییه گفت: سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در صدد است با طراحی اپلیکیشن‌های مرتبط، امکان مراجعه حضوری متقاضی را به حداقل برساند.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ابراز امیدواری کرد که به زودی با دسترسی به نسخه سند تحول و تعالی پیوستی از سند تحول دیجیتال را نیز ایجاد شود.

 

انتهای پیام/
قوه قضاییه معاون سند دیجیتال رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر