کد خبر: 1161479 A

رییس سازمان بسیج مستضعفین:

رییس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی به رهبر معظم انقلاب به مناسبت روز بسیج ضمن تبریک به ایشان نوشت: پیام نورانی و امیدبخش حضرتعالی در هفته شجره طیبه ومبارک بسیج دیگر بار افق نو و تازه‌ای را پیش روی فرزندان بسیجی‌تان گشود.

به گزارش ایلنا، سردار غلامرضا سلیمانی در پیامی به مقام معظم رهبری نوشت: اماما صمیمیانه ترین سلام و درود تمامی بسیجیان کشور عزیزمان نثارتان باد.

در ادامه این پیام آمده است: فرزندان بسیجیتان در هفته مبارک بسیج همچون سال های گذشته شوق دیدار خورشید پر فروغ و جان فزای ولایت را در سینه هایشان محبوس داشته ولی برای متنعم شدن و التذاذ از انفاس قدسیتان لحظه شماری می نمودند لیکن وضعیت کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا مانع بهره مندی از این دیدار شورانگیز و وصف ناشدنی گردید.

ریس سازمان بسیج مستضعفین در این پیام آورده است: پیام نورانی وامید بخش حضرتعالی در هفته شجره طیبه و مبارک بسیج دیگر بار افق نو و تازه ای را در پیش روی فرزندان بسیجی تان گشود.

در ادامه این پیام آمده است: جوانان بسیجی، انقلابی وایثارگر شما ضمن حضور درهمه میدان ها نقش آفرینی موثر در جهت خدمت به نظام مقدس اسلامی و مردم عزیز ایران قوی، پرشورتر و مستحکم تر از گذشته و با ایمان قوی، توکل، اخلاص و برنامه ریزی دقیق تلاش خواهند کرد با تحقق هدف بلند و متعالی گام دوم انقلاب «تحقق دولت اسلامی، جامعه پردازی، تمدن نوین اسلامی» در همه عرصه های عمومی ملت ایران فعال و اثرگذار شوند و به حول قوه الهی پیش قراولان زمینه سازی ظهور خورشید عظمی ولایت و امامت باشند.

وی در این پیام تاکید کرده است: بسیج ارزنده‌ترین یادگار بزرگ و درخشان امام راحل و عظیم الشان، شکرگزار وجود نعمت خدادادی ولایت امر مسلمین بوده و از عنایت حضرتعالی و ارسال پیام روح بخش و جان افزای تان سپاسگذاری و قدردانی نموده وسلامتی وجودتان را تا ظهور دولت یار از محضر حضرت ربوبیت خواستارند.

انتهای پیام/
هفته بسیج سازمان بسیج مستضعفین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر