کد خبر: 1158355 A

سخنگوی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خبر داد؛

نمازجمعه این هفته تهران به امامت حجت‌الاسلام حاج علی اکبری فردا در دانشگاه تهران با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا، سخنگوی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه گفت: طبق روال، ساعت ۱۰ صبح در‌های دانشگاه تهران به روی نمازگزاران گشوده و برنامه از ساعت ۱۰ و ۴۵ دقیقه آغاز خواهد شد.

حجت الاسلام علی نوری گفت: برنامه نماز جمعه این هفته تهران با محوریت هفته کتاب و کتابخوانی به همت ستاد نماز جمعه و فرهنگسرای منتظر برگزار می‌شود.

وی افزود: بر همین اساس برگزاری نگارگذر کتاب‌های تقریظی مقام معظم رهبری، عضویت رایگان کتابخانه، مسابقه دلنوشته و شعر از فهمیده تا لندی، کتاب در گردش، هم عهدی با شهدا، فال شهدا، ایستگاه خلاقیت و نقاشی، یک جمله یک کتاب، جشنواره رادیویی یک گام به جلو، قرآن بخوانید هدیه بگیرید، نمایشگاه کتاب (اتوبوس هدهد)، ایستگاه عکاسی با شهدا، ایستگاه خوشنویسی، توزیع ماسک رایگان، ایستگاه جورچین کودکان، ایستگاه باز‌ی‌های کودک و نوجوان، ایستگاه محصولات مجازی و نمایشگاه کارتون و کاریکاتور نبض زمین از خدمات فرهنگی و هنری فرهنگسرای منتظر است که در نماز جمعه این هفته تهران به نمازگزاران ارائه می‌شود.

نوری با اشاره به سالروز فرمان امام خمینی (ره) برای تشکیل بسیج طلاب و دانشجویان گفت: سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته، آقای نراقی، دبیر قرارگاه تبیین بسیج دانشجویی است که به تجلیل از یاد و نام شهدای دانشجویی خواهد پرداخت.

گفتنی است؛ نماز جمعه این هفته با همت ستاد نماز جمعه تهران، به صورت زنده و تصویری از «هیئت آنلاین» همراه با پوشش جایگاه نماز و فعالیت‌های جانبی در محوطه، پخش خواهد شد و همزمان، این مراسم، از رادیو قرآن، رادیو معارف و رادیو تهران به صورت زنده پخش خواهد شد.

انتهای پیام/
دانشگاه تهران قرآن نقاشی نماز جمعه ائمه جمعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر