کد خبر: 1157924 A

کوچکی‌نژاد مطرح کرد؛

نماینده مردم رشت با اشاره به محدودیت‌های ورود و خروج مجلس و تعداد همراهان نمایندگان در دیدار با وزرا گفت: بهتر است برای حفظ شأن نمایندگان و وزرا چنین دیدارهایی خارج از مجلس انجام شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، جبار کوچکی‌نژاد نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در جلسه صحن علنی امروز (۲۶ آبان) مجلس طی تذکر شفاهی براساس بند ۴ ماده ۲۲ آیین نامه داخلی گفت: درخصوص ارتباط و ملاقات نمایندگان با وزرا در داخل مجلس، نکاتی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. ما تا زمانی که نتوانیم امکانات لازم را برای انجام این ملاقات ها و حضور میهمانان نمایندگان به عنوان همراه در دیدار با وزرا فراهم کنیم بهتر است که چنین دیدارهایی خارج از مجلس انجام شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه در ادامه بیان کرد: در شرایط کنونی به دلیل فقدان امکانات لازم شأن وزرا و نمایندگان پایین می آید، چرا که نمایندگان در دیدار با وزرا تعدادی همراه دارند. به عنوان مثال رؤسای اداراتی که مشکل دارند را می خواهند با وزرا روبرو کنند اما با توجه به مسائل ورود و خروج به مجلس و محدودیت های فعلی بهتر است که این دیدارها در داخل مجلس انجام نشود تا نتیجه داشته باشد.

انتهای پیام/
آیین نامه صحن علنی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی وزرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر